Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek miért fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cunciii kérdése:

Fiúk nektek miért fontos a szex? Meddig várnátok ha a barátnőtök szűz lenne? írjátok le hány évesek vagytok

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 19:39
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

mert a világ egyik legjobb dolga

majd te is rájössz

amíg ő nem érzi magát késznek rá,de nem évezredekig

sok

2014. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
kész, mára elegem van a jégcsap, frigid, prűd, szűz lányokból, 999/F
2014. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves koráig várnék, az a beleegyezési korhatár... (Kérésére hajlando lennék max még egy évet rádobni, ha van legalabb kolcsonos oral is
2014. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 24 éves...szóval 18 alatti csajok eleve kizárva, afölött még oké. Max fél évet várnék, az után elbeszélgetnék vele, mert már komolyan gyanakodnék, hogy nem is érdeklem, csak hülyíti a fejemet. Persze attól is függ milyen messzire jutott az a kapcsolat. Nem mindegy, hogy napi vagy heti szinten látjuk-e egymást, mennyi időt töltünk eggyütt, milyen mélységű beszélgetések vannak...
2014. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl sokáig várnék, ha normális és érzem, (látom), hogy tényleg szeret. Elég jó emberismerő vagyok. Ha kamuzna inkább hagynám az egész kapcsolatot.
2014. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!