Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés ez? Ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? Ha én pl meg sértődök azon ami jogos akkor totál ki akad de ha ő a semmin be sértődik és szóvá teszem akkor fel van háborodva és hozzám se szól meg flegmázik.

Figyelt kérdés

És még jó pár dologban ez van hogy ha én csinálom azt "nem lehet" de ha ő akkor vágjak kb jó pofát.. Ja de persze hiába viselkedik valahogy, ha rá kérdezek azt mondja ő ugyan "nem sértődött meg" meg "nincs baja" stb..


24 és 27 évesek vagyunk...


Nagyon idegesítő ez..



2014. okt. 23. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez tök rendben van,mi a gondod?:DD

neki szabad neked nem,ilyen egy jó kapcsolat:DD

2014. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs kommunikáció,bizalmatlanok vagytok egymással szemben
2014. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah tök jó tényleg.. :D nem kívánok ilyen jó kapcsolatot neked
2014. okt. 23. 20:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nincs kommunikácio mivel vele nem igazan lehet.. úgy kell ki erőszakolni belőle a mondandót...
2014. okt. 23. 21:00
 5/11 A kérdező kommentje:
De a bizalmatlanság miatt miért kell így viselkednie? Főleg ennyi idősen.. Ráadásul semmi oka bizalmatlannak lennie!
2014. okt. 23. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Éretlen,még fel kell nőnie.
2014. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

na én itt látok vmi olyat, amiért megértem, h kaki az egész.

"Ha én pl meg sértődök azon ami jogos akkor totál ki akad" - kb. mintha te minden megsértődést jogosnak tartanál, benned biztos nincs egy deka hiba se, egyszer se volt olyan, h nem volt jogos a tied, csak mindig az övé, komolyan? :D Ezt pl. nem tudom elképzelni, már bocsi. Csak néha az embernek magába is kéne néznie, s nem mindig a másikban keresni a hibát azt gondolom, de nem ismerlek titeket, szóval csak úgy írom, h lehetetlen, h benned nincs hiba.

2014. okt. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vágom miről beszélsz meg h most mi ez amit le írtál de ez a "benned mintha nem lenne hiba" részből.. te valamit nagyon félre értettél itt.... Mondom: Ha jogosan rosszul esik valami (azaz meg bánt) és meg sértődök akkor fel van háborodva kb (azaz nem érti hogy miért esett rosszul vagyis nem méri fel a tettei súlyát) Ennél érthetőbben már nem birom el magyarázni...... Ki beszélt itt olyanról hogy bennem nincs hiba...??
2014. okt. 24. 09:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondom akkor, h mire gondoltam.

Én lehet, h ezt rosszul értelmezem, de:


"Ha én pl meg sértődök azon ami jogos akkor totál ki akad de ha ő a semmin be sértődik és szóvá teszem akkor fel van háborodva"


ez olyan volt, mintha azt írnád, h a te megsértődésed mindig jogos, de ő a "semmin" sértődik meg az már gáz.

Honnan veszed, h a semmin sértődik be? Más esik rosszul az embernek, minden ember más, nekem is van olyan kis dolog is, amivel meg lehet bántani, s van olyan nagy dolog, amit nem annyira veszek, pont le**arom.


Szóval ez jött le a kérdésből, s jó lenne, ha az igekötőket rendesen egybeírnád az igékkel, mert sztem sok embernek bántja a szemét, de ez most tényleg lényegtelen.


Utolsó írásodból már jobban lehet érteni a dolgot, a kérdésből nekem az jött, amit korábban írtam.

2014. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg a semmin sértődik meg.. 10/9 ember csak nézne hogy ezen valaki miért sértődik meg. Lehet ő tényleg ennyire sértődékeny de ez már nem normális.. Attól mert magával nincs rendben tűrtőztethetné magát hogy attól a másikat érzelmileg ne készítse ki.. és én meg tényleg jogos dolgokon kapom fel a vizet.. de még ha rosszul is esik vagy valami akkor is már kb csak ha nagyon muszáj akkor fejezem ki mert aztán abból is csak a baj lenne..
2014. okt. 25. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!