Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki azt érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azt érzi, hogy ő okos, de a párja buta? És ennek ellenére mégis működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

vagy fordítva.


És miért tartod őt/magadat butának?


2014. okt. 23. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, h Te hogy tudsz olyan emberrel lenni aki buta. Nekem aki volt ilyen..az mondjuk sík hülye volt matekból..meg igazából mindenből, DE az érzelmi intelligenciája nagy volt..nagyon jókat és értelmes tanácsokat tudott nekem adni az életben! Én ezért zúgtam bele nagyon, de ha az élethez is buta lett volna nézhetett volna úgy ki, mint görög isten akkor se érdekelt volna!
2014. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt buta emberrel, a kérdés csak elméleti :) Én is buta vagyok matekból, de értelmesnek gondolom magamat, érdekelnek a világ dolgai, szeretek művelődni, olvasni... Viszont nem tudom, hogy egy okos pasinak ez mennyire elég, nem akarom, hogy butának gondoljon.
2014. okt. 23. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom butának a páromat noha van néha kisebb beszédzavara, néha gondja van a nyelvtannal és olyan szavakat tud mondani ami nem is létezik a magyar nyelvben, ellenben a matekkal nincs gondja és nagyon jó a kézügyessége ház körüli tevékenységekhez( barkácsolás javítgatás) Emellett nagyon jólelkű és kedves szerintem kész főnyeremény:) Egyébként Ez függ attól hogy miféle butaságról beszélünk. Pl nálam diszlexiás/diszgráfiás/diszkalkuliás ember nem feltétlenül indul hátrányosabb helyzettel mert nem tehet róla. De egy bunkójani akinek arra van esze hogy agyonszteroidozza magát és nem azért buta mert nem tudna jobban teljesíteni csak szimplán tojik rá az egyáltalán nem nyerő nálam.
2014. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok a buta, mert minden szar titkomat elmondtam a múltból, s megtanulhattam volna, h senkinek nem beszélek ennyire nyíltan magamról.
2014. okt. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Nekem sosem ment a matek mert sz*r a középiskolás matekoktatás viszont később találkoztam egy csodálatos tanárral, aki megszerettette velem a matekot, ma már nem félek tőle és vannak sikerélmények is. Nem azt mondom, h jól megy, kell rá több idő, mint annak aki mindig is értette, de megy. Én vhogy mindig kockák között kötöttem ki , már ami a baráti társaságot illeti. Onnan is lettek párkapcsolatok. Na most gondolhatod h a sok mérnök, fejlesztő meg programozó közt mit éreztem néha. Aztán kiderült, h ez csak az én fejemben van. Hogy nagyon is okosnak tartanak és nem értik h lehettem szar matekból. Mert végülis a logikus gondolkodás a lényeg. Ha az megvan és jó a felfogó képességed; nem vagy buta.
2014. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!