Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet, ha egy sokkal szebb lánynál van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. 3,5 éve van barátnőm, jól kijöttünk, már esküvőt terveztük. Viszont néhány hónapja megismertem egy lányt, aki megbolondított. Szégyenlem magam, eleinte azt gondoltam, csak fellángolás. De megismertem, és a belső értékei még jobban megfogtak mint a szépsége. Nem tudok ellene tenni. Lenne nála esélyem, mondta ő is, hogy még ilyet soha nem érzett senki iránt. Múlt héten majdnem megcsókoltam, mert egy filmbéli jelenetnek tekinthetően épp ő jött ki én meg mentem be a lépcsőházban. Elvörösödött, aztán sírt egy kicsit, h neki nincs szíve, az egész kapcsolathoz a barátnőm miatt, mert h annyira sajnálja. Aztán nem bírtam tovább, elkaptam és

erőszakkal csókoltam meg, ő pedig pár mp-ig tiltakozott, aztán már nem állt ellen, magához szorított és ..áh

emberek, még ilyen vonzalmat életemben nem éreztem, pedig voltak már nők az életemben. Ja és még szűz. Szinte remegett mindene, ahogy csókoltam és olyan zavarban volt, éreztem, hogy elgyengül, szinte a karjaimmal tartottam, a szíve is olyan hevesen vert. Szívem szerint...értitek.

Később fb-n elmondta, hogy még ilyet egy pasinál sem érzett, meg h nem véletlenül szűz még, meg h úgy érzi mindig ezaz érzés hiányzott neki. Tehát egy becsületes lány, ezt biztosan tudom, és az ártatlansága még vonzóbbá teszi. 19 éves.


Tehát lassan kezdek megőrülni. Mert a történethez hozzá megy még annyi, hogy irtóra furdal a lelki ismeret. Ha a barátnőmet elhagyom, bele fog halni. És sajnálom szegényt. Pláne, h eza lány akivel megcsaltam (sajnos) teljesen más, mint ő, mindenki gyönyörűnek tartja, ezt a barátnőm is tudja. Teljesen lerombolnám az önbizalmát.


Mit tegyek? Ha nem tudom kiverni a fejemből azt a lányt?

Úgy érzem, nem létezik jó döntés.

24F


2014. okt. 24. 14:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Le fognak pontozni, de szerintem igen.
2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
Tedd. A legjobbat teszed a jelenlegi kapcsolatodnak, legalább megszabadul egy selejttől.
2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd el, remélhetőleg talál a mostani barátnőd egy nálad sokkal jobbat, aki majd értékeli is.
2014. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontozok le. De ki kellet írnom magamból, ki vagyok borulva.
2014. okt. 24. 15:02
 5/40 A kérdező kommentje:
Én nem akartam ezt. Nem akarom, hogy fájjon neki. Miért lennék selejt? Próbáltam kerülni ezt az egészet és csak rosszabb lett.
2014. okt. 24. 15:03
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyod el a barátnőd, mert belehalna.

Szerinted ha megtudja, hogy undorító módon megcsaltad, akkor mi lesz?

Akárhogy is tetszik a másik, gondolkozhattál volna, mielőtt megcsalod szegény lányt.

Szakíts vele, jobbat érdemel.


(UI: a másik sem lesz örökre ártatlan)

2014. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
miert nem szakitottal meg vele?? Meg jobban fog neki fajni hogy megcsaltad,ne szorakozz vele
2014. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Megcsaltad. Nem mondom, hogy ettől gonosz vagy, de nem volt szép dolog. Minél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból, mert napról napra rosszabb lesz. Napról napra gyűlik a hazugság, és fel fog emészteni téged, és veled együtt a jelenlegi párodat is. Ebből már nem jöhetsz ki jobban, lépd meg minél előbb, a másik lánnyal pedig egyelőre nem verd nagydobra a kapcsolatotokat, mert tényleg összetörné az exed, hogy csak így leváltod.
2014. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Tudom, remélem általam nem lesz az :) na ez csak vicc volt.

Amikor jött a csók, én nem voltam magamnál. Megrészegített a közelsége (mint ahogy Anakin mondja Padmenak a Csillagok háborújában).

De tényleg, teljesen kikapcsoltam.

2014. okt. 24. 15:08
 10/40 anonim ***** válasza:
51%
Én is ugyan ebben a szituációban vagyok. Annyi különbséggel, hogy neten ismertem meg a lányt, beszélgettünk. És tökéletes, annyira egyformán gondolkozunk rendes kedves és gyönyörű lány. De nekem is van barátnőm, akivel nem az igazi mostanában, de szeretem tisztelem és nem akarom megbántani. Nagyon nehéz.
2014. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!