Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik már hagytak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik már hagytak el pasit, miért szakítottatok/hagytátok el?

Figyelt kérdés
Leírnátok részletesen?
2014. okt. 24. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem illettünk össze.
2014. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem, csak húzzuk egymás idejét, nem illünk össze, más az értékrendünk és az elvárásaink, igényeink, akkor én kilépek a kapcsolatból. De volt, akivel azért szakítottam, mert megcsalt és hazudozott. Bár ez is beletartozik a más értékrendbe.
2014. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
2014. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megcsalt. Megbocsájtottam, de úgy viselkedett, mint ha mi sem történt volna. Semmi megbánás. Kifordultam önmagamból, olyan féltékeny lettem.

Nem akartam olyan ember lenni. Ezért dobtam.

2014. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy idő után ellaposodott az egész. Ő sem hívott már, nem voltak közös programok. Sehova se mentünk el, se kirándulni, se filmet nézni, de még laptopról sem.


Ideje volt lezárni.

2014. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha részletesen kéred akkor leírom :D

Első körben a pasim szakított velem, miután elérte hogy megszeressem és beterítsen a nagy rózsaszín felhő. Azt mondta hogy ő nem szerelmes nem is akar az lenni stb...aztán vhogy mégiscsak együtt voltunk. Nem voltunk együtt, csak úgy voltunk. Szex meg hasonlók...majd egy fél év múlva elkezdett bunkózni, hogy ő így keres nekem pasit meg úgy, minden nap pimaszul kérdezgette van-e már valakim végre, és elfelejtem őt. Egyszóval szerinte már-már kiváltságnak kellett volna éreznem, hogy vele lehetek -.- Szülinapomra névnapomra soha nem kaptam semmit tőle, a valentin napot meg sem említette előttem. ezeket úgy érte el, hogy akkor mindig húzta a száját, és így nem kellett ajándékot vennie. A pohár végülis ott telt be, hogy észbe kaptam, hogy az 1 év alatt egyszer sem volt nálunk, nem ismerte a szüleimet, mert mindig kihúzta magát a dolgok alól. utólag rájöttem, hogy ezért nem akart velem hivatalosan párkapcsolatba lenni, mert akkor jönnie kellett volna velem ide-oda. Én sem ismertem a családját, meg egyátalán senkijét, szinte szabályszerűen bújtatott ha náluk voltunk. Aztán úgy döntöttem, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, mert már az utolsó időkbe többet sírtam mint ettem.

2014. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!