Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Valóban igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Valóban igaz, hogy sokszor olyan lánnyal ismerkedtek aki nem igazán tetszik, mert aki túlságosan is tetszik, attól szinte féltek?

Figyelt kérdés
És ha úgy látjátok, hogy bejöttök több olyan lánynak is, akik nem igazán tetszenek, akkor bátrabban közeledtek ahhoz, aki nagyon tetszik?

2014. okt. 24. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első része igaz, de mivel nem nagyon jövök be azoknak sem, akik nekem nem tetszenek, nem közelítek bátran senkihez.
2014. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy félek, hanem inkább az, hogy tudom, semmi esélyem. Azért nem ugyan az :D
2014. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem félek attól aki tetszik.
2014. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volnának ennyire vissza utasítók és lenézők a lányok akkor bátrabban közelednének hozzátok a férfiak. De ha nektek tetszik valaki akkor ti is nyugodtan közeledhetnétek felénk.
2014. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki túlságosan is tetszik az általában másnak is tetszik és tuti h foglalt már.
2014. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Talán nem kéne ostoba tahónak lenni.


Kérdező, nem, nem igaz.

2014. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:

Ez jó kérdés, hogy merült fel? Igen, határozottan van ebben valami, legalábbis az első kérdés biztosan igaz.

27F

2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!