Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az első szerelmen?

Figyelt kérdés
Lassan már több mint 2 hónapja szenvedek de viszont ő meg már boldog nélkülem én meg itt leragadtam meg még találkozni is akarok vele de már letiltottam meg minden (másodjára) és nem tudom mitévő legyek..járok bulizgatni..stb hogy felejtsek?De jól érezzem magam de folyton bennem van... mit tegyek?! Ha nézegetek mást lányt is akkor keresem benne őt a külsejébe meg a tulajdonságaiba...

2014. okt. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, csak én tudom, hogy már talált magának valakit. Én ugyan úgy töröltem meg minden, pedig nagyon szeretem.
2014. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
van facebookod? lehet tudnék segíteni én nekem nem rég sikerült leírnék mindent, meg minden kérdésedre válaszolok ha tudok segíteni:)
2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tényleg szereted és megtalálta a boldogságot akkor örülj neki hiszen boldog nem?
2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!