Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom fogat mos akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom fogat mos akkor is kellemetlen izű és szagú a szája. Volt ilyenben részetek? Tönkre teheti ez a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ma azt mondtam neki hogy én csak a puszit szeretem a nyelveset nem.Pedig ez nem így van mert az előzö barátommal jó volt. Ezen kívül még úgy érzem hogy egy kg nyála ott marad a számban...
2014. okt. 25. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irány a fogorvos, ha ott minden oké, akkor a gyomrával lehet még probléma. Mindenképpen érdemes utánajárni, nehogy valami komolyabb betegség tünete legyen.
2014. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el fogorvoshoz. Oszlik egy vagy több foga.
2014. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek orvoshoz !
2014. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a nyálas dolog, ha olyan az ember szervezete, nekem is sok a nyálam, sajnos, ami jó pl evéskor, meg ilyenek, de máskor meg nem.
2014. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már most undorodsz tőle,mondjuk nem is csoda:)

Rossz foga lehet vagy lepedékes nyelve,nyitott gyomorszáj.. uhhhbee..én se akarnék így csókolózni:D

2014. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ajaj...Ismerős probléma :S


Volt egy 4 éves kapcsolatom, bár neki inkább az volt a baj, hogy csak akkor volt jó vele smárolni, pont miután fogat mosott... Ha reggel fogat mosott, akkor 3-4 óra múlva már nem "ízlett" :S (mondjuk ő bagózott is, de ha nem, akkor sem ízlett...)


Én is végül már ezt mondtam neki, hogy én nem szeretek csókolózni...volt mikor majdnem elhánytam magam, mert éppen banánt evett és vhogy olyan gusztustalanul keveredett a nyálával, hogy valami penetráns volt...


Mi nagyon sokat veszekedtünk ezen, hogy én miért nem akarok vele csókolózni...Ez napi szinten téma volt. A végén már akkor sem kívántam a csókját, mikor nem volt semmi szaga a szájának.


Ennek ellenére mi 4 évig voltunk együtt, bár első kapcsolatom volt, nehezen léptem ki. Ma már egy ilyen kaliberű sráccal össze se jönnél, vagy ha netalántán mégis...akkor 1 hónapig sem tartana :/


(de ezt nyilván nem csak a szájszag miatt mondom)

2014. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon büdös tud lenni... és többnyire a nyelvem lepedékes. Fogmosáskor többször le szoktam mosni a nyelvem (főleg hátul, a torkom felé) és többször öblítek, így pár óráig oké. Csak sejtem, hogy hasonló a gondja.
2014. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Nálam 1 lánynál volt ez gond, nála gyomor-emésztési problémák voltak, szinte már hányingerem lett mikor csókolózni akart.

2014. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!