Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a legkíméletesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkíméletesebben elválni egy lánytól, akivel még épp csak összejövőben vagyunk?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondd azt hogy meleg vagy.


Ezt szerintem nem lehet jól csinálni.

2014. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
oda böfögsz egy CSŐ(t) :D
2014. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A leg kíméletesebben? Őszintén ! Mint ahogy minden szakításnál. Attól biztos, hogy nem lesz jobb ha finomkodsz, mert nem tőled függ, hogy neki szar lesz vagy nem hanem az ő érzelmeitől.

Tehát egyenesen egyszerűen, finoman megmondod neki,hogy ne haragudjon de ezt így ilyen formábannem akarod folytatni vele, nem akarsz kapcsolatot, maradjatok a barátságnál.kb.

2014. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minél előbb, annál kevésbé fog megszeretni.

Keresd ritkábban (mondjuk egy hétig), utána bökd ki neki miért nem megy.

2014. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyis, úgyis fog fájni a lánynak, hiszen valahol belekezdtél...
2014. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt a Gyíkon azért őszinte lehetsz, ha már az életben nem vagy az, és az igazi okot megirhatod:D
2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, és hihető, de nem túl fájdalmas indoklással.
2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgassa arra aki azt írta 1 hetet várj!!! ne szopasd ha nem muszály... gyorsan, és őszintén kell közölni ha eldöntötted aztán nem zaklatni
2014. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
muszáj. Én is mindig elcseszem. :)
2014. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már vannak irántad érzelmei,akkor nyilván mindenképpen fájni fog neki.Én mégis azt mondom,légy őszinte.Akkor is,ha rosszul esik neki.Ne csak úgy eltűnj az életéből,hanem indokold meg neki konkrétan,miért nem működik a dolog.

Egyébként sajnos ezt nem lehet jól csinálni.Nekem is fáj a mai napig,hogy nem kaptam esélyt a boldogságra.Pedig szerelmes vagyok a pasiba.

2014. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!