Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam. Mit tudnék még tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

Ezt is nehezen írom le... tükrözi a bénaságom...

Életemben a legelső volt aki adott volna egy esélyt nekem, de megelőztek, nagyon csúnyán... El akartam hívni moziba egy napon, és pont az nap a suliba ahova jár, az osztálytársa virágot adott neki és elmondta hogy szereti. Én rá voltam készülve hogy elhívom, meg végre egy lány, aki nem a külsőt nézi csak, hanem a belsőt, és még gyönyörű is... Aztán pont el akartam hívni, és előtte mondta, hogy van egy hódolója, így kedvem sem volt elhívni, nagyon rosszul éreztem magam.. pár nappal rá, összevesztem vele, féltékeny voltam nagyon... Másnap kibékültem vele, elmondtam hogy szeretem nagyon, és ez volt a válasza, ami konkrétan egy kérdés: Miért nem mondtad ezt előbb? A karomat levágnám hogy visszamenjek az időben és hogy elmondjam... nagyon nagyon béna vagyok... Nem rosszatakarásból, de több hátránya is van egy osztálytárskapcsolatnak, nem?

A barátaim véleményei megoszlanak: Lekéstem, küzdjek, nem mondta volna hogy mondjam előbb ha nem szeretne stb stb... Életemben az első lány lett volna..

Kérlek szépen titeket hogy adjatok normális választ, köszönöm.

14/F


2014. okt. 25. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt azt irást nyomd a kezébe a kislánynak, és mond meg neki, hogy szereted, és a világot jelenti számodra. A többi már rajta műlik, de ezzel a lépéssel pontot tud tenni, és vagy A, vagy B de választ kapsz és az hidd el sokkal jobb mint a tépelődés.:)
2014. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Eloszor. Szerinte olyan konnyu lepni? Probalja mar ki milyen szerelmet vallani majd utanna kerdezzen ilyet!

Egy, ketto a pasik csavora ne legyel feltekeny!

Osztalykapcsolat? Hmmm.. Hamar megunjatok egymast, szakitas utan meg nehezen turitek meg egymas latvanyat. Hanyagold!

Harom, lehet erte harcolni mert a masik csavo meg udvarol. S ha meg ossze vesznek igy jartak. Legjobb orom a kar orom. Ezt tanuld meg!

Ha megprobalod vissza szerezni legyel magabiztos ne felenk kiscsavo! A megjelenesed is ezt sugalja hogy igen itt egy tokos macso csavo van!

En nem fogom neked azt mondani hogy hagyd jon masik mert kuzdeni kell sok mindenert.

Meg baratnot talalni nehez foleg a korodban.

Raadasul olyat aki ennyire tetszik.


Minden jot! ;) Sok sikert! ;)

2014. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem én vagyok osztálytárs, hanem az a másik fiú :s
2014. okt. 25. 20:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Értelmes kommentelők megy a zöld kéz! ;)
2014. okt. 25. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsanat felre ertedtem. :) De remelem ertheto volt amit irtam. :) Telefonrok vagyok s a helyesiras nem azerossegem. :)
2014. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az lehet, de értelmes attól még vagy ;D
2014. okt. 25. 20:06
 7/13 anonim válasza:

Ha téged szeret, otthagyja azt a fiút.

Ezzel nem azt mondom, hogy már meg kellett volna tennie, hanem azt, hogy most biztos rágódik, átgondolja a dolgokat, és dönt.

Légy türelmes.

2014. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazad van. Köszönöm :)

(Zöld kéz)

2014. okt. 25. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd ird meg hogy mi lett. :)
2014. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okés :)
2014. okt. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!