Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várjak?

Figyelt kérdés
ex barátomat megkértem h kezdjük újra és megkértem h gondolkozzon el ezen szerintetek mennyi idő után kérdezzek rá hogy mire jutott? :/
2014. okt. 25. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megkérdezni. Te voltál a kezdeményező, így innentől ő következik a válasszal. Ha veled akar lenni, majd saját magától fog keresni.
2014. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én akkor kérdeznék rá, ha már nagyon nem bírom. De másnap azért még nem.
2014. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én félek hogy nem fog a válasszal keresni :/ és már.most se bírom ki hogy ne tudjam a válaszát :/
2014. okt. 25. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reménykedj semmiben, mert ha egy pasinak kellesz, az azonnal választ ad. Az nem gondolkodik, ha érzés van benne irányodban, hanem azonnal lép és el nem enged.

Ennél a pasinál te csak szamár vagy..

2014. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez nem így van nem csak szamár vagyok neki szeretjük egymást még mindig a különválásunknak egész más oka van nem az h nem szeretjük egymást :/
2014. okt. 25. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor ténylegesen csökkentették Magyarországon a rezsit.
2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 Az a pasi aki szeret téged, mélyíen érzéssel az el nem enged ilyen esetben, ha bármit jelentesz neki. Te nem akarod felfogni, hogy vége és nem az vagy neki, akinek akarsz lenni..
2014. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt leírtam nem az az oka annak h szétmentünk h nem szeretjük egymást ha így lenne beletörődnék és azt elfogadnám
2014. okt. 25. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Most se fogadod el amit egy idegen ember mond neked, hogy ne csalódj akkora nagyot,és picit próbáld elfogadni a helyzetedet, mikor lehet tudni, hogy mi várható.
2014. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!