Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz lesz úgy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz lesz úgy rendes párkapcsolatot találnom, hogy nem akarok gyereket szülni? N24

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenül lesz nehéz, bár a miértjére kivancsi lennék
2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nap mint nap felteszem magamnak, találok valaha olyan nőt aki nem akar gyereket, ÉS ez Később sem változik meg???


Ugyanis sokan mondtátok már ezt, aztán elteltek évek és megváltozott mindez....

2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem ezzel mutatkozol be akkor nem sokkal nehezebb. Ha tényleg szeret úgy is elfogadja, vagy ha tényleg szereted és neki minden vágya akkor te is akarni fogod.
2014. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Most nem akarsz de később 30 hoz közel más lesz a gondolataid. Most ne is akarj szülni nem lesz gond biztos találsz valakit
2014. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatom már ráment erre. nem szeretem a csecsemőket, felidegesítenek, nem vagyok anya típus, és nem szeretném átélni a terhességet és a szülést. örökbe fogadni szeretnék egy 6-7 éves gyereket
2014. okt. 25. 20:01
 6/19 RRR ***** válasza:
0%

6-7 évest??

érdekes lesz!

2014. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Muszáj örökbe fogadni? Egyébként tök szimpatikus lennél.
2014. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6-7? az kicsit sanszos.


Egyébként nincs ezzel gond.


Én nem utálom a gyerekeket, de úgymond saját nem kellene. Ideig óráig elvagyok velük elviselem őket, de hamar "sok lesz"

2014. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Most így gondolod... De még ráérsz...


Amúgy sok elvált pasi van, akinek már van gyermeke, és nem akar többet.. így még örökbe fogadnod sem kell.

2014. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem akarok gyerekeket, de a párom igen. Ez nálunk még okozhat gondot.

30F

2014. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!