Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 éves fiúk mért a náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk mért a náluk idősebb (1-2évvel) nőkkel jönnek össze? Mért nem adnak esélyt a 16 éves lányoknak is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
elbeszélgetek,néha egy kettővel,némelyik egész értelmes,16-17 létére.Magasan veri a 20+ lányokat.
2014. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azerintem a 17-18 éves fiúk 15-16éves lányokkal jönnek össze. A20éves fiúk meg 18-20 évesekkel.
2014. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó vicc én meg azért mondom fitalabbnak magam a 14-16 év körüli csajoknál, mert amúgy a korom miatt nem járnanák vele az tuti xd
2014. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz a kérdésedben van. Mert lányok, gyerekek.


Amúgy én még a korosztályommal sem állnék össze, nem hogy fiatalabbakkal.


23/F

2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azok még kis pisis lányok.
2014. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a 18-20 éves lányok miért nem adnak esélyt a velük egy korú fiúknak? Miért kell mindig azt játszani, hogy nekik csak 2-3 évvel idősebb fiú jöhet szóba? Volt már szerncsém pár ilyenhez, legalja kategória, aki végül bebizonyítja magáról, hogy valójában ő az éretlenebb agyilag, a korához képest.
2014. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TheHologram ***** válasza:
Azért,mert tényleg a nagy részük még nem érett egy kapcsolatra,hiába hiszik azt magukról. Még a 19-20-as korosztályban is bőven akadnak. Én egyébként azt tapasztalom,hogy a 19-20-as csajok inkább a 25-30-as korosztályú fiúk felé irányulnak sokszor. Felmerül a kérdés,hogy akkor velünk, a 19-20-as korosztályú fiúkkal mi lesz?
2014. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak fiúk akik érettebbek a koruknál, de a náluk fiatalabb lányok egy része nem az. Az én férjem is 20 volt amikor összejött velem, majdnem 21. És ő is azért választott idősebb nőt (24), mert a korabelieket, fiatalabbakat túl éretlennek, butának tartotta ahhoz, hogy kapcsolatot kezdjen velük. Legalábbis akiket megismert, nem ütötték meg azt a szintet amit ő elvárt egy nőtől.
2014. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!