Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm játékfüggő lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm játékfüggő lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok kis regényt írni.. A lényeg,hogy egyedüli hobbijai az olvasás és a számítógépes játékok (főképp MMMO/RPG). Mostanában egyre kevesebbet mozdulunk ki, de régen se volt azért gyökeresen másképp, de az utóbbi 1-2 hónapban ez rosszabbra fordult. Azt mondja,hogy amikor együtt vagyunk több nap után már várja,hogy egyedül legyen,mert csak egyedül tudja a játékokkal levezetni a feszültséget és csak így tudja magát elfoglalni,ha máshova megyünk azt is inkább csak miattam teszi és ritkán élvezi egy kicsit. Ha együtt vagyunk akkor értelem szerűen nem játszik, de hiába próbálom bármi másra rávenni, csak ritkán van kedve bármihez is, és általában otthon ülünk, eszünk,iszunk,szeretkezünk,alszunk és néha filmezünk vagy társasozunk. Nem akar kimenni a szabadba, az emberek zavarják és az önbizalma sincs a toppon.. Mit tehetnék? 20/F , barátnőm is 20 éves..

2014. okt. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülnék egy ilyen barátnőnek.
2014. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, elfelejtettem átnézni küldés előtt..
2014. okt. 25. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
wotozik? akkor ajánlom helyetted magamat neki :D
2014. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a rossz hírem hogy függő


a jó hogy egy idő után meg unja és üres értelmetlenség lesz az egész és rájön hogy mekkora ostobaság volt.


a rossz megint hogy ez akár évekbe is telhet, ha egy mód van rá akkor mutasd meg neki ezt az egész kérdést és talán megérti majd az egészet, én is sokáig (4 évig) folyton gépeztem és már csak sajnálom a játékra eltöltött időmet mert fölöslegesen kárba veszett.

2014. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A volt barátom függő volt.

Enni, meg szexelni sem akart felállni attól a nyavajás géptől.

Ha még első szóra megindul, ha kihívod a konyhába, hogy egyetek együtt és ha szexelni csábítod, rögtön megy, akkor még nem nagy a baj. Csak depressziós.

Ha ezek helyett a gépet részesíti előnyben, akkor ott nagy probléma van.


Beszélj vele, hogy magányos vagy, amikor VELE VAGY és jó lenne, ha meg próbálná megoldani a gondjait, nem a virtuális világba menekülni előlük. Ha ez nem megy, akkor addig ne keresd, amíg ő nem keres. Naponta, 2 naponta írj neki egy sms-t, hogy szereted, hiányzik. Ha hiányzol neki, megkeres. Ő menjen hozzád.

Vagy, akár akarja, akár nem, igen is szervezz programokat, hogy ne legyen net előtt.

2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj könnyű ilyenkor azzal jönni hogy neketek ilyen nő kéne....

Kérdező megértelek az én baràtom is egy bazi nagy kocka.De őt legalàbb ki lehet ràngatni nem zàrja ki a külvilàgot. A baràtnőd szerintem ebbe menekült és ezt szokta meg.Óvatosan és megértően probàld új élményekbe bevezetni,de sosem erőszakosan. Ne ragadd ki túlsàgosan a komfortzónàjàból.

A jàtékot ne akard h véglef elhagyja.Én a baràtomnàl azt csinàlom hogy érdeklödöm a jàtékai irànt.A történetük irànt,a technikai hàttér utàn....de persze egy farcry3 jobb mint az mmo.

2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!