Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal, hogy nem zavar az, ha szűz? Miért kell a volt barátomra hallgatnia?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, 2 évvel fiatalabb nálam, de ez nem zavar. Régóta akartam már ezt a kapcsolatot.

Tegnap elmentünk bulizni és ott volt a volt barátom is és elkezdett a barátomnak olyanokat mondani, hogy tuti sz.r érzés lehet arra gondolni, hogy én lefeküdtem vele (2-szer és szörnyű volt), meg hogy legközelebb, ha les..om a barátomat, gondoljon arra, hogy vele is megtettem ugyanezt, stb.


Szeretnék már vele együtt lenni lenni, de szeretném, ha tudná, hogy engem nem érdekel, hogy nem tapasztalt ilyen téren.


17/L


2014. okt. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, én azt vettem észre, hogyha a fiú szűz parázik a dolgoktól. Pettingeljetek esetleg.
2014. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sima szexet leszámítva már volt minden és ott egyáltalán nem félénk, nem is parázik.
2014. okt. 25. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a tapasztalatlanság a probléma, hanem hogy az exed bebeszélte neki ezt a képet, ahogy ővele vagy együtt és ez valószínűleg akaratlanul is eszébe jut. Minél jobban próbál nem gondolni rá, annál inkább. Valahogy ki kéne verned a fejéből a dolgot, csináljatok olyasmit, amit csak vele szoktál, vagy nem tudom.
2014. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!