Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy ezt mondta komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy ezt mondta komolyan gondolhatta vagy érdemes küzdenem még?

Figyelt kérdés
van egy lány, 4 éve ismerem és eddig jóban voltunk. elejétől fogva tetszett de nemnagyon nyíltam 'így' meg előtte szóval próbáltam visszafogni magam mert ígyis kevés önbizalmam van és gondoltam úgysem érdekelné. egy darabig nem beszéltünk, 2-3 hete lettünk jóba ismét. tegnap felhoztam neki a témát, ma azt mondta régebben lett volna nála esélyem de mostmár nincsen... :( hogy is van ez ?? LÁNYOK !! ilyenkor ti elvárnátok hogy küzdjön értetek a srác vagy az ellenkezője inkább? mert akkor meg aztmondaná hogy leszarom vagy nemtudom. :S sajnos közben bele is szerettem és így még nehezebb... normális válaszokat kérek, mit tennétek a helyemben? 18/F
2014. okt. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes küzdened. Ha régebben tetszettél neki akkor most sem hiszem, hogy teljesen közömbös lennél számára.
2014. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri próbálkozni. Ha először nem is a "járást" erőlteted csak sűrűbben találkoznátok az jó alap (persze ha nincs senkije). De kell egy kis idő hozzá, mert egyszer már azt érezte "nem kellesz neki" úgyhogy így keményebb fába vágod a fejszéd. Rajtad áll, megéri-e :)
2014. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon is megéri szóval akkor nem adom fel :)
2014. okt. 25. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!