Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Párommal már 3 és fél éve vagyunk együtt, 1éve költöztünk össze. Az elején minden szép és jó volt, de úgy érzem, kezdünk egyre lejjebb csúszni...vannak olyan napok/órák, mikor újra felgyullad a láng és érzem, hogy szeret, és olyanok vagyunk mint régen, és boldogok vagyunk, majd huss, egy csapásra minden megváltozik és utána megint hetekig csak a szürke hétköznapok, mikor szinte idegesít a másik jelenléte. Hol is kezdjem...A szexuális életünk nagyjából a 60évesek szintjén van...havi 2-3...mikor én inkább heti 2-3ra vágynék, de ő nem..teljesen jól érzi magát enélkül is, 25 évesen. A következő az önzőség..határtalan..csak ezt hallom "enyém enyém enyém". Mindig a pénz...mindenre sajnálja, ami nem az ő érdeke. A jövőről is beszélhetnék..én tudom, hogy olyan 5-6 év múlva szeretnék gyereket, ő azt mondja, nem tudja elképzelni..oké, férfiból van én megértem, hogy nem tud elképzelni egy gyereket..de azért a jövőképben csak szerepelnie kéne, nem? Nekem vannak céljaim,vágyaim, neki nem nagyon. Folyton azt hallgatom, hogy ő nem erre vágyott, hogy sehová nem járunk, holott csak rajta múlik, hogy bárhová is menjünk, nekem elég egy szó, már öltözök is. Nem igazán tudom, mit tehetnék, és kezd egyre reménytelenebbé válni ez az egész..aztán tesz valami aranyosat, én elfelejtek mindent, majd újra összeveszünk, és a depresszív hangulat visszajön.. Tudnátok valami tanácsot adni? Az "ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot" már itt nem segít..volt rá példa, nem sokat ért. Köszi előre is!
2014. okt. 25. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 24/N voltam.
2014. okt. 25. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, nem vagytok egy szinten, és a kapcsolat is megfáradt. Ilyenkor nem szabad megvárni, amíg rosszabb lesz. Amikor már idegesít hogy a közeledben van, úgy érzed elszívja az energiád, feszült, ideges, vagy depresszív leszel tőle, lépni kell. Méghozzá kifelé egy ilyen kapcsolatból. Tapasztalat.
2014. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válasz! Sajnos én is ettől tartok, de közben meg a másik pillanatban olyan mint régen és nagyon szeretem..
2014. okt. 25. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert a megszokás, és az elmúlt idők emlékei. De ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Amikor már szorít a mellkasod, és "ok nélkül" ideges vagy amikor együtt vagytok, nincs min gondolkodni.
2014. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Szeretet ide v oda; teljesen mások vagytok és teljesen mást akartok. Ez így - jelenlegi formájában - csak időpocsékolás.
2014. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!