Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a feleségeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a feleségeteket, ha nem fogyna le?

Figyelt kérdés

Genetikailag testesebb vagyok, a család összes nőtagja ilyen.

Nekem kb ilyen az alakom:

[link]

[link]


Naponta 3szor eszek, ebből egy étkezés gyümölcs.

Kerülöm az édességet, a péksütit,a tésztát, a chipset. Csak szénsavmentes ásványvizet iszok, napi 2litert. Zöldséges riszt, barna kenyeret, virslit szoktam enni, nagyon kis adagokban. Heti egyszer valami sült, csirke vagy hal, főtt krumplival vagy rizzsel, mellé sok zöldség. Tornázok is otthon, gyalogolok is, nincs kocsink.


A párom pont az ellentétem, ő bármennyit ehet, nagyon vékony marad. Naponta édesség, cukrozott üdítők...főzni is csak az ő kedvéért szoktam komolyabban.

Ő eddig nem panaszkodott, de annyi vékony nő szaladgál a világban, akik bármit megehetnek.

Néha kérdi, hogy nem kérek e én is enni, mikor neki főzök, de ritkán szoktam csak.

Itt a fórumon viszont írták, hogy 5 év múlva ha nem tudok lefogyni, vállalhatatlanná válik majd a külsőm.


Ti elhagynátok a menyasszonyotokat (mert még csak az vagyok), vagy a feleségeteket, ha így nézne ki?



21N


2014. okt. 25. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

*eszem, *iszom


Nagy értelem lehetsz.

2014. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El simán
2014. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fóbiád van. A képen látható hölgyeknek meg gyönyörű alakjuk.
2014. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem , ha szeretem akkor úgy szeretem az adott személyt ahogy van
2014. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az eszek/iszok is helyes forma, Felvidéken így használjuk.
2014. okt. 25. 23:05
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Már kérdezted egyszer.
2014. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtanilag tényleg helyes, sajnos, de attól még nem szép, csak több leszel, ha k betű helyett m-et mondasz és nem fáradság, hidd el. Lefogynod viszont nem kell, egyél többet nyugodtan.
2014. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Több leszek ettől? Nem mondtam volna, de oké
2014. okt. 25. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz több attól, elég, ha nyelvtanilag helyesen ír, s ez megtörtént. Max. annyi, h jobban hangzik, ha mondja, meg jobb olvasni, szóval lényegtelen.

A képeken pedig csini csajszik vannak, a párod pedig valszeg nem a vékony csajokra bukik, ha veled van. De ezek a csajok nem durván húsik, sztem ezek normális méretűek, semmi baj velük.

2014. okt. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ez tök jó alak, és ha a vőlegényed a vőlegényed, akkor

- nem fél éve ismeritek egymást

- így szeret és ilyennek fogad el


Amíg nem mondogatja, hogy fogyj, addig nincsen baj, szerintem. Ha pedig meg-megjegyzi, nem sértődni kell (az sokaknak nagyon megy), hanem megfontolni a dolgot, és elmenni - akár vele - futni, küzdősport... Torna?! Pfff., az tingli-tangli. Ha fogyni akarsz, fuss, ússz, vívj, zumbázz... de ha csak szinten tartani magad, úgy is jó.

2014. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!