Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek kell egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek kell egy kis idő, hogy lenyugodjatok egy hatalmas veszekedés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden tömören annyi a lényeg, hogy a páromnak (vagyis csak volt) fenn áll fél éve egy komoly magán problémája (sajnálatos módon senki nem tud neki segíteni benne , ugyanis egy balesettel kapcsolatos és a bírósági ítéletre vár).

Ez teljesen felőrli, folyamatosan, napi szinten kattog az agya rajta. Ez odáig fajult, hogy szedi a leggyengébb 0,25-ös nyugtatót néha napján. Ez is valamennyire rányomott a szakítás okára.

Régen hetente mindig összekaptunk, egyre durvábban, mostánabán ritkultak a veszekedések egyébként, de végül szerdán iszonyatosan heves veszekedés alakult ki közöttünk( ami igazából egy rohadt nagy félreértésből adódott mert mindketten ittunk és leállt féltékenykedni .. csapkodás , törés zúzás minden játszott, tetlegesség nem! )

Nem is kell mondanom, hogy mindkettőnken ezzel elvágták a fonalat. Nem szóltunk azóta egymáshoz. Tegnapra én végülis lenyugodtam olyan szintre, hogy felhívtam jobban van-e , ugyanis megsérült. Lényeg,hogy személyesen hosszas beszélgetés után kifejtette nekem mi a problémája kettőnkkel, azonban egyik percben ezt mondta másikban meg már mást.( pl: neki most így jó egyedülállóként ő nem akar csajozni nem akar kapcsolatot stb...utána meg már, hogy majd meglátjuk mi lesz de most nyugi kell neki kicsit , lehet észhez tér idővel ha feldolgozza a történteteket , egyszer szeret, utána meg már nem úgy ahogy kéne) Nem tudok rajta sajnos kiigazodni, hogy most nekem hazudik vagy magának.Nem értem azt sem, hogy lehet kiszeretni egyik napról a másikra valakiből, miközben azért vesztünk össze mert azthitte idegen pasival beszélgetek(pasizok, egyèbként ismertem a palit és a kislányáról beszélgettünk) amíg ő máshol volt.

Elismerem, hogy sok volt, elfáradtam én is ebbe az egészbe , de ezenkívül annyira jól megvoltunk, és szerettük egymást.

Azt mondta úgyis fogunk beszélgetni, de én nem szeretnék feleslegesen reménykedni.

Igazából sok veszekedés az én hisztim volt, amit most látok be, szokták mondani , hogy nem tudod mid van amig el nem veszíted! Èn rádöbbentem és képes lennék változtatni a felesleges hisztiken.

Szerintetek lenyugszik majd idővel?

Azért még én se nagyon dolgoztam fel az aznap estét, én sem tudnék még most vele jó pofizni mintha mi sem történt volna.


2014. okt. 26. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Te figyelj! Ez itt egy túlhevült vita. Pihenjünk rá kicsit és beszéljük meg józanul, amikor nem vagyunk már dühösek. Ezt fontos lenne nem indulat útján megbeszélni.

Úgyhogy most adjunk egy kis időt mindkettőnknek. Gondolod menni fog?

2014. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:

Ezt szinte mindenki rosszul használja... Veszekedés közben, vagy megelőzve azt, használni ezt a szünetet...

Nekem pl ha ideges vagyok valami miatt akkor nem kell pár nap.. nem kellenek hetek.. egy fél óra kell DE AZ tényleg nyugalomban... Ott szokott nálam folytatódni a baj mikor a másik fél ezt a fél órát nem bírja ki... kicsit később már olyan szinten pörög az agyam hogy kb 1 óra kellene és azt megint meg megint nem bírja ki és rátesz egy lapáttal...

Szóval azt szeretném mondani hogy ez egy hülyeség.. hogy veszekedés után idő kell neki hogy eldöntse hogy szeret e vagy sem.. hogy eldöntse hogy veled akar e lenni vagy sem...

Aki igazán veled akar lenni annak egy pillanat kell csak hogy eldöntse...

2014. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Van, akinek kell egy nap is, van akinek valóban elég fél óra.
2014. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!