Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak kihasznál? 18/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak kihasznál? 18/l

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt... A volt barátnőjével nyáron szakított. Nagy volt a szerelem, de a csaj megcsalta, és már mással van. A csajról azt mondta, hogy utálja, és letiltotta mindenhonnan. Én amint a barátnője lettem, rögtön kitette facebookra, kicsit olyan érzésem volt, hogy dicsekedni akar velem, mintha meg akarná mutatni, hogy neki is van valakije.... Mert ez a tempó nekem nagyon gyors volt.


Valamelyik nap rákérdeztem, és kértem hogy mondja meg teljesen őszintén, hogy kinél érzett erősebb szerelmet, velem vagy a volt barátnőjével... Hát egy kicsit más válaszra számítottam. :) Azt mondta, hogy a volt barátnője volt az első nagy szerelme neki (amúgy 1 évig voltak együtt) és így iránta erősebb volt az érzés, nyilván.... Bánja, hogy nem én voltam neki az első (???), mert én sokkal értékesebb ember vagyok nála. Ja és, szerinte, idővel biztosan erősödni fog még a mi szerelmünk is.


Hát ennél a válasznál elhültem. Szerintem hiába próbálja gyűlölni a lányt, valahol a szíve mélyén még mindig szereti, nem felejtette el, és talán, ha a csaj vissza akarná csalogatni magához, vissza is menne. Szerintem, én sose leszek olyan jó a szemében, mint az a lány. Legalábbis ezután a válasz után biztos nem.


Mi a véleményetek? Kihasznál?


2014. okt. 26. 08:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 éves a srác. Az exe idősebb nála, ő 22.
2014. okt. 26. 08:41
 2/17 anonim ***** válasza:

Pedig ez tipikus csajos duma.

A nők olyanok, hogy 30 év múlva is az elsőt emlegetik, mikor már unokájuk is van.


Az viszont részedről "csajos duma" hogy ő mond valamit, aztán te ebből természetesen az ellenkezőjére "következtetsz" mert miért ne.


Nem tudom, hogy kihasznál e, (mégis, mivel???!!!) de a fentieken se árt elgondolkozni.

2014. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz kihasználás alatt. Nyilván nagyon megtörte őt, hogy a választottjával nincs tovább. Idő kell egy ilyen lelki sérelem begyógyulásához és valószínű úgy látta legjobbnak ha keres magának egy új barátnőt. Nem nevezném kihasználásnak egyszerűen csak megtört a srác, kell neki egy lelki támasz.

19/f

2014. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kihasználást úgy értem, hogy kell neki, hogy legyen mellette valaki a volt barátnője után, de nem szeret annyira VAGY lehet hogy egyáltalán nem is szeret, csak mondja.
2014. okt. 26. 08:50
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Imádom, amikor a fehér kislányok elalélnak egy idősebb pasitól, aztán rá pár hónapra akkorát koppannak, mint a kopasz feje a parkettán. Ja igen, csak kihasznál, a szemében te csak egy lyuk vagy a számára (ha mocskosabban szeretitek, akkor a másik lyuk is játszik), erre van egy jó közmondás cukorbogár, "ha nincs ló, jó a szamár". Te az utóbbi patás szerepét tölti be, amint talál valaki, aki többet ér nálad, vagy vissza kapja a régi paripáját, neked azon nyomban reszelnek. Ez van, a fehér csajok csak akkor tanulnak a párkapcsolatok terén, ha jól pofára esnek és had ábrándítsalak ki, nem te vagy a kivétel, ami erősíti a szabályt.
2014. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én legyek a lelki támasza a volt nője miatt?! :))))

Inkább felejtse el a nevemet is. Aki nincs túl még teljesen az exén, az ne kezdjen bele új kapcsolatba. Szerintem így a korrekt mindenkivel szemben.

2014. okt. 26. 08:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha lett volna valaha is igaz szerelmed, úgy hogy bele vagy bolondulva az illetőbe aztán vége... na akkor megértenéd a srácot. Így ne maradj mellette, ha nincs benned empátia.
2014. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3-as: én nem leszek senki "szamara" :D Nem vagyok rászorulva ilyesmire, pláne nem 18 évesen. Van elég önbizalmam, büszkeségem. Szóval fel is, le is út..
2014. okt. 26. 08:59
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Fuck women logic… -.-"
2014. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy szerelmet nem lehet csak úgy kitörölni. Tovább akar lépni, szeret téged, de a múlt még ott van... Értékeld az őszinteségét, próbálj meg nem kiakadni rajta! Ha boldog vagy mellette, legyél vele, előbb-utóbb eltolódik a mérleg nyelve. Ha zavar, akkor szakíts még most, különben nagyon elmérgesíti ez a helyzet a kapcsolatotokat!
2014. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!