Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy túlzottan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy túlzottan a barátom nyakára másztam és ő ettől talán megijedt. Vissza lehet ezt még fordítani? 24/N

Figyelt kérdés
Ő 23 éves és még friss a kapcsolatunk. Először annyira lelkes voltam, hogy tudjátok, állandóan vele akartam lenni, sokszor felhívtam stb. Szóval kb állandóan rajta lógtam, mert annyira hiányzott. Nem mondta, de látom rajta, hogy ez neki túl sok, meg nekem is van bőven egyéb dolgom, szóval úgy döntöttem, hogy mostantól többet foglalkozok a saját dolgaimmal és kevesebbet vele. Szerintetek végleg elrontottam mindent, vagy még helyreállhat az egyensúly?
2014. okt. 26. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, hagyd, hogy ő keressen, de néha te is keresd

23f

2014. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az ilyet. De az tök jó hogy észrevetted magad :)
2014. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Ha egyszer valakiből sok lesz, sosem lesz többet jó.
2014. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha apránként veszel vissza, helyreállhat. Ha hirtelen, akkor fennáll az esélye, hogy "végre levegőhöz jutok". Legjobb lenne, ha meg tudnátok beszélni, ki mit szeretne...
2014. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
65%
sztem az a legtisztességesebb, ha ezt így szépen elmondod neki, amit ide leírtál. Ha normálisan lehet vele beszélni akk valszeg el fogja mondani ezzel kapcsolatban a véleményét és ki lehet alakítani vmi olyan "keretet", ami mkinek jó ;)
2014. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha normális a párod akkor megérti, és nem fog ezen problémázni.


Velem is volt ilyen a kapcsolatom legelején. Szintén 24 éves voltam (és szintén én nőként vagyok az idősebb), ő akkor majdnem 21 volt. Szerencsére hamar észrevettem magam, és visszavettem. Hagytam hogy ő keressen, vagy épp nem válaszoltam azonnal ha smst írt. Nem volt semmi probléma:) Azóta kiderült, hogy nem is zavarta egyáltalán. 3 éve össze is házasodtunk:)

2014. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor talán nincs még minden veszve. Ezentúl figyelni fogok :)
2014. okt. 27. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!