Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret engem, de mégis elhagy, azt mondja szeret még mindig, nem érez senki fiú iránt, de mégis szakítani akar (bővebben lent) volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

3 és fél éve jöttünk össze a barátnőmmel. A kapcsolatunkat úgy kell elképzelni, hogy mi sosem veszekedtünk , mindent megbeszéltük. Mikor összejött velem előtte volt egy 7 hónapos rossz kapcsolata aztán egyből belevágott velem. Mindig mondta, hogy örökké velem akar lenni, meg hogy tőlem szeretne gyerekeket.


Mostanában viszont hiányzott neki a szingli élet, és mikor szakítottunk mondta, hogy tudja, hogy nem fog olyan férfit aki ilyen jó hozzá mint én, mégis most szeretne szakítani ,mert szabadságra vágyik, és hiába minden jóságom benne már ez egy fél éve érlelődött. Szeretne még szingli lenni szórakozni , élni mert elég fiatal volt mikor összejöttünk, és nem nagyon jártunk bulizni (teszem hozzá azért mert inkább kölcsönösen döntöttünk úgy, hogy együtt töltjük az időt.)


Szeretném kérdezni tőletek, hogy volt már ilyen valakinek? Nekem ő jelent mindent a világon , mindig kedves voltam hozzá, nem tudom nélküle elképzelni az életem. Csak nem értem hogyha őszintén elmondta,hogy még mindig érez irántam, és tudja ,hogy nem talál másik ilyen partnert, akkor szerintetek miért szakított(nagyon magam alatt vagyok)?


24/f


2014. okt. 26. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek van még rá esélyem, hogy hiányozni fogok neki, és megbánja, hogy így döntött?
2014. okt. 26. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy terhes tőled, de esélytelennek látná, hogy valaha valóban egy család lehetnétek, így jobbnak látja eltünni a szemed elől..
2014. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem terhes, sokszor mondta, hogy ritka az ilyen férfi mint én vagyok, érez irántam még mindig. Nem értem akkor hogy miért nem akar velem lenni.
2014. okt. 26. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem terhes, aha:D


Kicsit nyisd ki jobban a szemed, hogy ne csak nézz, hanem láss is. Majd 5 hónap múlva lesd meg:)

2014. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyelj én nem erre vagyok kíváncsi. Hanem olyanok válaszára aki volt már ilyen cipőben, én töltöttem vele az időmet. Én tudom, hogy terhes e , és nem te. A kérdésemmel kapcsolatban a válaszaid hasztalanok, légyzsi hanyagolj.
2014. okt. 26. 10:51
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Szia!Én meg nem voltam pont ilyen helyzetben, mint te, viszont a barátnőd álláspontjában már igen... Akartam már lehorgonyozni valaki mellett, és aztán rájöttem, hogy még szabad akarok lenni.( Igaz, nekem nem is volt igazi a srác...) A lényeg, hogy most jöttem össze majdnem két hónapja a második exemmel, akivel öt éve szakítottam, úgy, hogy még szerettem. Na, ő az, akinek ugyanúgy én vagyok az az igazi, ahogy neked a barátnőd. Szerintem amíg ki akarja élni magát, te is ismerkedj, aztán könnyen lehet, hogy még visszatalál hozzád, ha valóban szeret. :)
2014. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! Én is ebben reménykedem, ugyanis azt mondta, hogy még szeret, és úgy gondolja nem fog ilyen partnert találni mint én. Ezt nagyon sokszor elmondta már . Úgyhogy éltetem a reményt
2014. okt. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!