Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfival egyszerre?

Figyelt kérdés

Aki ítélkezni szeretne légyszíves álljon tovább, olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik voltak hasonló helyzetben és releváns tanáccsal tudnak szolgálni! Köszönöm.


Adott a barátom. Szeretem, jól megvagyok vele, boldognak érzem magam, de nem érzem azt az igazi, felhőtlen boldogságot. Sajnos sok alapvető dologban nem passzolunk, mégis ragaszkodok hozzá, nem tudnám megmondani miért.


A másik férfivel viszont teljesen egy hullámhosszon vagyunk érzelmileg, iszonyatosan boldog vagyok vele, de tudom, hogy hosszabb távon nem működne, teljesen máshogy képzeljük el az életünket.


Mégis így nagyon boldog vagyok velük. Ami az egyikben nincs meg, azt megkapom a másiktól és vissza. Tudom, hogy ezt hosszú távon nem tartható, de nem tudom, hogy merre lépjek. Aki volt hasonló helyzetben, tudna nekem tanácsot adni? Nálatok ez hogy alakult? Mi lett a vége?


2014. okt. 26. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dönts a két férfi között,mielőtt hoppon maradsz,amit valamien szinten érdemelnél is.Azt leszögezem hogy nagyon nehéz nem rosszat írni most neked.Iszonyúan nehéz.

Meg lehet hogy nem szereted az elsőt csak ragaszkodsz hozzá,mert tudod hogy a másoddikkal nem működne hosszú távon.

2014. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kolosszus22 ***** válasza:
Mi lenne a vége? Nagy balhé, aztán "2 szék közül a pad alá"!
2014. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy játszd tovább és ha hoppon maradsz, akkor keress újat.
2014. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt válaszd aki másodjára jelent meg az életedben, mert ha nem érzed magad annyira boldognak csak ragaszkodsz hozzá az nem elég.
2014. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a régivel már csak megszokásból és kényelemből vagy.
2014. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Válassz! Ennyi.
2014. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikkel sem kéne együtt járnod. Megszoktad őket, ez egy kényelmi szituáció és saját tapasztalatból tudom, hogy egy kapcsolatból való kilépés megfontolásánál sajnos nagy úr a kényelem és a megszokás.

De ez nem jelenti, hogy engedni kell ennek.


Az első pasi számodra egy kényelmes papucs, belaktad, megszoktad, kedves hozzád, megkapod tőle a napi adagodat a törődésből.

A másikat fenntartod ínyencfalatnak, mint egy extra csokis parfétortát: tudod, hogy nem lehet vele együtt élni, de néha jól esik beleharapni.


Mind a kettő kapcsolat hazugság. És nem csak nekik, hanem mindenek előtt magadnak.


Mindegyiknek add ki az útját és próbálj meg rendes kapcsolatokat építeni. Sokan járnak a te cipődben azért, mert valahol azt gondolják, hogy nem méltóak egy normális pasira, mert egy rossz (vagy csak nem elég jó) kapcsolatból félnek kilépni és sok hasonló okból. Mindenkinek túl kell ezeken lépni és megkövetelni magától ÉS másoktól is azt, ami valóban kell.


Amíg ilyen módon kezeled a kapcsolataidat, eleve megölöd az őszinteséget a pároddal (párjaiddal..) és ezzel kirántod a kapcsolat alól a szőnyeget: pont azt dobod a kukába, amitől igazán értelmes egy kapcsolat.

2014. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos a barátomtól nem olyan törődést kapok amire nekem szükségem van, nem úgy kedveskedik, ahogy az nekem kell. Ez a legnagyobb problémám vele. A másiktól kapom ezt meg.
2014. okt. 26. 12:37
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
Akkor még inkább felmerül a kérdés, hogy mi a ráknak vagy a régivel ha ennyire nem jó vele?
2014. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értelmesek az emberek.Az egyes elmondja azt amit szinte az összes felpontozott,ő meg nincs pontozva az igen.
2014. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!