Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Jogosan haragszok emiatt a páromra? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Már elég régóta,napi rendszerességgel,(egy nap többször is) találkozgat az exével. Tudom hogy nincs köztük semmi és nemis lenne,mer ismerem a lányt jóba vagyunk és tudom hogy nem hagyná,meg a barátom is nagyon szeret de engem akkor is idegesít hogy több időt tölt vele mint a barátnőjével.Tegnap egész nap vele volt..És sokszor fordult elő hogy véletlenül az exe nevén szólított..És ez nagyon fel tud idegesiteni. Meg hogy nagyon sokszor letagadja hogy hozzá megy.

2014. okt. 26. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mit kezdj vele, mit kezdj vele... Nyitsd ki a pici szád, te életképtelen.
2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokszor beszéltünk már erről de nemmentem vele semmire

Ugyértettem hogy emiatt szakitsak e vele?

de azért kössz...

2014. okt. 26. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Nincs másút vagy ki kell hajítani a cávódat mert félrelép vagy a csajt kiiktatni. lefizeti hogy takarodjon vagy radikálisabb módszerekkel félreállítani "balesetet szenved" és szegényke eltöri a lábát pont mikor tőletek 5000 km-re tartózkodott, de szomorú :(


>:)

2014. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó a szamár szerep, akkor hajrá, húzd tovább:D
2014. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta mentek szét?

Lehet, hogy még nem zárta le teljesen magában.

2014. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom,de a lány szerint nem volt komoly a kapcsolatuk. Le se feküdtek.
2014. okt. 26. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"napi rendszerességgel,(egy nap többször is) találkozgat az exével"


"több időt tölt vele mint a barátnőjével"


"Meg hogy nagyon sokszor letagadja hogy hozzá megy."


"Tudom hogy nincs köztük semmi"


Hogy mi van köztük, azt csak ők tudják, de ha ilyen helyzetben lennék, rettentő naívnak érezném saját magamat, ha azt hinném, hogy a barátom már levált érzelmileg az exéről, és lezárta a kapcsolatukat, és már készen áll és alkalmas egy új párkapcsolatra.

2014. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az exének már azóta van új barátja,de ahogy elnézem az nem valami komoly kapcsolat. Meg sokat beszélgetek a lánnyal és mindig mondja hogy mennyire szeret engem,sose látta még ilyennek egy lány mellett sem..stb

és ezek mellett nem értem hogy most akkor mégis mi van?!

2014. okt. 26. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj tovább ne pazarold az időd rá! Biztosan találsz magadnak őszinte pasit akinek csak TE vagy!
2014. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz így élni???? Vak vagy?!Hagyd őket a ..csába!
2014. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!