Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam? Hogyan higyek neki s bizzak benne? Szerintettek meg lehet valtozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Picit hoszu lesz...


A baratommal 1 eve vagyunk egyutt ,mindketten 16evesek vagyunk,nagyon szep volt az elejen mondjuk most is..sokat kuzdott ertem meddig igen-t montam neki..nagyon jol ment minden ..nyarig...megcsalt. Volt egy lany aki kinem allhat engem mert 1x a pasija akart velem jarni ,na es a nyaron volt egy buli ahol o is es a baratom is ott volt es ahol (allitolag) a csajszi lesmarolta a baratomat..megbocsajtottam mert nagyon szeretem...elhittem hogy o nem akarta de valami mai napig piszkal bennem...pedig anyira jo fiu ..odaado,mindent megad nekem ,megbanta amitt tett,es azota betegesen,elviselhetetlenul feltekeny vagyok megis elviseli mert szeret azt mondja...de rettenesen felek..felek hogy megcsal,felek hogy nem szeret,felek nem vagyok tul jo. Csajjal minden kapcsolatot megszakitott. Latom rajta hogy roszul esik neki hogy nem bizok benne,pedig anyira szeretnek bizni benne de nem tudom hogyan kezdjem el..tudom hogy sosincs keso megbanni a hibainkat ezert is adtam neki meg egy eselyt , de felek nagyon..



2014. okt. 26. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizalom,mit akarsz? Nem fogsz változni, semmi! Bocsi,de ez van,tapasztalat!
2014. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem a csávót el kell távolítani az életed özléből is legközelebb pedig jobban választani és ébren figyelni és az első gyanús jelre intézkedni. Ha olyan akkor kidobni, de ha szeretd még akkor a csábítót eltakarítani az útból, ha nem megy szóval vagy trükkel, akkor erővel.
2014. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretem es bizni akarok benne :)..mert remenykedem hogy megvaltozott..hisz sosincs keso megvaltozni :)
2014. okt. 26. 12:54
 4/15 A kérdező kommentje:
epp ez nem tudom elfelejteni a bosszut..bosszut kell allnom a lanyon..
2014. okt. 26. 12:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak egy csók volt, nem? Most miért kell ezen rúgózni? Ha nem téged szeretne, akkor már dobott volna a másik csajért.
2014. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen..tutti fix hogy nem fekudtek le..
2014. okt. 26. 13:02
 7/15 anonim válasza:

Sajnosnnálunk is hasonló a helyzet annyi különbséggel, hogy nem történt megcsalas.. Én 20/F bejott egy csaj a kapcsolatunk elején és megtudta a barátnőm 24/L és azóta nagyon féltékeny be beszéli magának, hogy most is bejonnek más lányok és, hogy hazudok neki és tudja, hogy minden férfi egyforma stb... 3 és fél éve vagyunk együtt én meg tűröm mert szeretem de emiatt már egyszer kidobtam de újra osszejottunkppár nap múlva. Nem tudom, hogy mit tudnál tenni a bosszú nem segít ha arra gondolsz, hogy vissza add, hogy megcsald a barátod, hogy úgy jobban érezd magad.. Nem fogod hidd el.. Vége lenne a kapcsolatodnak.. Fiatalok vagytok és vajmi kevés az esély, hogy egymással éljetek le az életeteket szerintem ne mergezzetek meg egymást.. Ha a barátod oda van érted és nincs semmi olyan jel ami arra utal, hogy mrgcsal vagy van neki más akkor ne félj.. Ha megint megtörténik azonnal add ki az útját


Bocsi a helyesírási hibákért.

2014. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége. Idő kérdése és szétmentek.
2014. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
en a lanyon akarok boszut allni aki megcsokolta..hat tudom hogy szakadek szelen allunk de nem akarom elvesziteni..es igen ugy erzem hogy oda van ertem
2014. okt. 26. 16:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak én érzem úgy, hogy ez az egész bolhából elefánt?
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!