Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Totális ellentétek is összejöh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totális ellentétek is összejöhetnek? És működhet is a dolog hosszútávon?

Figyelt kérdés
Az egyik fél életvidám, míg a másik inkább magába zárkózó személyiség. És még sorolhatnám az ellentéteket. De mégis vonzzák egymást. Működhet?

2014. okt. 26. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de egy próbát lehet tenni a dologgal.
2014. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze összejöhtenek. Általában nem lesz jó eredménye, vagy ha mégis akkor az az egyik fél önfeláldozásával jár.
2014. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fizikában így van, míg az embereknél nem vonzák egymást az ellentétek. Szerintem
2014. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy működhet, ha a magába zárkózó fél megtanul valamilyen szinten nyitni mások felé, és nem negatív a személyisége, tehát mindketten boldogok a maguk módján.
2014. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapig rendbe voltunk, utána kijöttek ezek, aztán még 5 hónapig ment a se veled se nélküled. De ettől függetlenül szerintem lehetséges olyan kapcsolat, ahol az ellentétek megmaradnak egymás mellett. Végülis, ebből ki lehet hozni az izgalmasat is :)
2014. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Jelentem MI a párommal 3 és fél éve vagyunk együtt :)

Volt rengeteg vita, rengeteg mindenen túl vagyunk együtt mindent megtudunk oldani pedig én szerintem különbözőek vagyunk ő inkább szabadabb kicsit lazábban fogja fel a dolgokat Ő 24/L én 20/F és én kicsit komolyabb vagyok előre tervezek meg mindent ő inkább kapkodva utolsó pillanatra hagy mindent de megvagyunk igaz már volt egy pár napos" szakítás " de nem bírtuk egymás nélkül és osszejottunk újból :) egymással tervezzük a jövőt az életünket egymással akarjuk leelni aztán, hogy mi lesz... :) majd elvalik de működik :)

2014. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Jó hatással vannak egymásra. Az egyik életvidámsága, a másik stabil józansága. Egymást pont kiegészitik.
2014. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet szabályt kijelenteni. Csak a két fél rugalmasságától függ, amazt viszont személye válogatja.
2014. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit jelent az, hogy ellentét. Ha kiegészítitek egymás, akkor oké.

Én pl introvertált vagyok és eddig még csak extrovertált pasikkal jöttem össze, jól is működött a dolog.

De egy sátánista egy mélyen vallásossal (az is totális ellentét) szerintem nem működne.

2014. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lány vagy fiú a kérdés írója és milyen korú?
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!