Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a pasi szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a pasi szerelmes a barátnőjébe, mégis szakít vele?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben fordulhat ez elő? Jó, nem arra gondolok, mikor a csaj megcsalja, mert akkor magától értetődő. Főleg huszonéves pasik válaszát várom.
2014. okt. 26. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon megbántja a lány a srácot.
2014. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nőben ismerek ilyet.
2014. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalás/sok hiszti vagy megbántás esetén fordulhat elő ez.
2014. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2+ Elég komoly oka volt a lánynak. Sosem volt biztonságban, és a pasi szerette a háremvilágot:)
2014. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt. Dobott az exem, azt mondta, hogy ellaposodott a dolog, és már nem szeret, ennek lassan már két éve, mindkettőnknek volt már kapcsolata azóta, de részegen még mindig rám ír, hogy beszélni akar velem, bánja a dolgot stb.
2014. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
83%

Lehet, abban az esetben ha pl. a 2 félnek teljesen más az életvitele, túl nagy a távolság, teljesen más az elképzelése a jövőről, stb. ez logikusan végiggondolva, ésszerűen nem kecsegtet hosszú távon közös jövővel, ilyenkor sor kerülhet a szakításra, vonzalom és szerelem ide vagy oda.

27F

2014. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HalandoVegtelen válasza:
En nagyon szerettem az exemet, 5 eve ki sem tudom verni a fejembol, en szakitottam velle, azota nem is tudtam normalis kapcsolatba kezdeni :|, neki szerencsere sikerult. Muszaj volt szakitsak velle, elore lattam hogy melettem nem tudot volna ugy elni ahogyan o szeretne, telyesen masak az elet korulmenyeink, o is szeretett de a szeretete amit irantam erzett csak romlast hozott volna ra, es nem lett volna telyesen boldog, igy hat ha o nem ismerte fel ezt idoben, vagy nem karta bevallani maganak, nem akarta megtenni ezt a lepest, nehez szivvel de megtettem en. Valahol banom is a dolgot, de jobb ez igy, igy en sem kell aggodjak, hogy s mint csinaljam hogy jo legyen neki, hogy ne fekezem le, hogy boldog legyen, igy tudom epiteni az eletem. O peddig el boldogan es jarja o is a sajat utjat. Ki tudja talan egyszer meg ossze jovunk, ha mind a ketten sikerul ra talaljunk a sajat utjainkra, talan azok majd keresztezik egymast. De ez most igy jo sajnos, illetve nem jo de jobb igy. Mind a kettonknek vannak elvei elet celjai, es egyikonk sem az a megalapodos tipus... de nem tudom, talan, talan nem tudom, majd egyszer kesobb, vagy talan egy masik eletben... :/ 22F
2014. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!