Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök így vásárolna és külföldre is eljárna ezért?

Figyelt kérdés

Nem a ti pénzeteken.

Azért érdekel, mert én vagyok a lány és tisztában vagyok azzal, hogy rengeteg ruhám, cipőm és kiegészítőm van. Néhányan hülyének néznek a vásárlási szokásaim miatt, amik a következők:

-Az itteni boltok kollekcióiból megveszem, amik tetszenek.

-Ezután rendelek külföldi boltokból, internetes áruházakból. Ha nem szállítanak Mo.-ra (ami gyakori), akkor Angliába, az egyik rokonom címére mennek a dolgaim és Ő küldi tovább nekem.

-Szünetekben, hosszú hétvégéken pedig elutazok külföldre, 'bevásárlókörútra' valamelyik fővárosba.

De ha nincsenek erre napjaim, vagy nem akarok hiányozni a suliból, akkor elég Bécs is.



2014. okt. 26. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Amig a sajat penzet kolti felolem arra kolti amire szeretne.


Viszont nem tudnek egyutt elni egy ilyen novel, valoszinuleg inkabb vasarolgatna, mint tervezne kozos programot a hetvegere (nem, a kozos vasarlas nem az).

2014. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ilyet én is csinálok fiúként.
2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Amíg nem közös kasszán vagyunk nem.

Meg ne nézz le hogyha én nem hordok ilyen ruhákat :)

2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem. :D
2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nem jönnék össze olyan nővel, aki ennyire felszínes és ennyire szórja a pénzt.
2014. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Még csak most leszek 17 éves, szóval a közös kassza messze van még.



Miért lennék felszínes?

Elég könnyen ítélkezel.

2014. okt. 26. 14:45
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, az ő dolga, amíg van hobbija, csinálunk közös programokat és nem csak ezzel foglalkozik addig nincs gond.
2014. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
idiótaság,de valószínű nem érdekelne,mivel úgysem a személye miatt lennék együtt ilyennel.Szóval tőlem még drogra is költheti külföldön.nem érdekel.
2014. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna akkor sem, ha az én pénzemből vásárolna abban az esetben, ha hűséges volna, ragaszkodna hozzám és ha nagyon szeretne. Miért? Mert ezzel is kifejezném, mennyire szeretem és így legalább sokat mászkálnánk, shoppingolnánk együtt, világot látnánk, egy szép kis párt alkotnánk, jó megjelenésünk lenne és stb-stb. Álmodozhatnék még erről, de nem írom le.
2014. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Bocs de ha te a szüneteidet, és a hétvégéidet ruhákra, értéktelen tárgyakra pazarolod, amikor még pénzed is lenne egy csomó ezerszer értelmesebb dologra, akkor több vagy, mint felszínes. Arról nem is beszélve, hogy baromira nincsenek jó tapasztalataim az ilyen gazdag apuci-anyuci elkényeztetett kicsilányairól.
2014. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!