Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség legjobb barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség legjobb barát és szerelem között? 16/f

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e a legjobb barátomba, vagy csak ilyen a barátság. Természetesen lány az illető. Rendszeresen mondjuk egymásnak, hogy szerelek, meg ilyenek. Tudjuk egymásról, hogy sokat jelentünk egymásnak és mindent őszintén megbeszélünk.
2010. jan. 25. 18:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondtam is neki, hogy lehet, hogy én többet is akarok majd, de még csak msn-en és telefonon beszéltünk a nagy távolság miatt, meg a szülők miatt, akiket csak most sikerült rábeszélnem arra, hogy elengedjenek hozzá. Szeretném már rendszeresíteni a találkozást, főleg nyáron.
2010. jan. 25. 18:34
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
távbarátság, távszerelem nincsen.
2010. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszek a fiú-lány barátságban. Persze létezik, csakhogy MINDIG van valamennyi hátsó szándék/szexuális töltet a dologban. A legjobb barátommal mi is tudjuk hogy sokat jelentünk egymásnak, mi is mindent őszintén meg tudunk beszélni, aztán mégsem mondogatjuk hogy szeretlek, meg ilyenek. Még egy példa: fiú-lány "barátságokban" rendszeres szokott lenni még az egymás ölelgetése is, (nálatok nyilván a távolság miatt nem) pedig ez lányok közt sem annyira jellemző, fiúk közt meg még soha az életben nem láttam ilyet. Kezded már érteni?
2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem eldönti az ember ezeket, hanem felismeri.

:)

Rendszeresítsd, találkozzatok, szerintem fel fogod ismerni.

2010. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok, bekerültél a csajnál a Barát Zónába, és valszeg egyikőtök haláláig ott is maradsz.

A helyzet az, hogy te szerelmes vagy fülig, és hátsó ajtón (gyk. barátkozással) szeretnél a pasijává válni, ő viszont nem tekint rád férfiként. Ellenben lehúz érzelmileg, elveszi az idődet,lelki tamponnak használ, stb.

Fontos megértened, hogy a barátzónából nincs menekvés. Akármennyit ölelget, akárhányszor mondja, hogy szeret, akármennyit bókol, SOHA nem tenné neked szét a lábát.

Ez van.


Képregényesítve:


[link]

2010. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ugyanez volt velem is csak én csaj vagyok és ugyanigy megmondta a pasi...hát most speciel nem is beszélünk mert én nem akartam smit és ő meg nem akart csak barát lenni...:S nemtudom mit kéne tenned. sztem beszéljetek erről és ha ugyérzed h tudsz ugy "élni" vele mint barát akkor tökjó..ha nem akkor lehet h a szeretlek szó nem illik oda..én is igy utólag döbbentem rá... sok sikert...irj ha sikerült vmi:) 16/l :D
2010. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az ilyenekre, látod, ő is bevallottan megkínzott egy szerencsétlen srácot
2010. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Velem is történt egy ilyen. Pont ahogy leírtad..

A legjobb fiúbarátom volt.. nagyon sokat beszéltünk msn-en, camoztunk, mikrfon, teló.. és mindíg számíthattam rá.. Később beleszerettem.. és ő is belém.. egy ideig elvoltunk magunkal.. 1x találkoztunk.. nem jöttünk össze meg semmi.. de érdekes mód a tali után még beszéltünk 1-2 hetet és szép lassan tönkre ment az egész kapcsolatunk.. már barátok se vagyunk.. msn-en is csak ő szokott rám írni én már nem írok rá.. de akkoris mikor rámír inkább lerázom.. mert nincs kedvem vele beszélni. Így vesztettem el az egyik legjobb fiúbarátom..


Tény és való hogy a barátságban több a szerelem mint, szerelemben a barátság.. de vigyázz. ha összejöttök utána lehet hogy ha szétmentek akkor már nem igazán maradtok barátok.

Majd azért írd meg hogy ment :)

2010. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez, csak mondjuk én ismerem személyesen, táborba ismerkedtünk meg, 7O k-re lakik tőlem, kéthavonta találkozunk. én szeretem, de fogalmam sincs, hogy ő igen vagy nem... figyelj kattolj rá az én kérdésemre, ott elszórva van néhány jó tanács, de még egyiket sem mertem alkalmazni. a kérdés ez volt: "Mit tegyek, ha beleszerettem a legeslegjobb barátomba?" sok sikert... teljesen átérzem... én se tudom mit tegyek, nem lennék képes tönkretenni a barátságot, mert fantasztikus, de, ha ő kérdezné meg, gondolkodás nélkül igent mondanék a járásra... nagyon szeretem... elmondhatatlanul.
2010. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok... majd írd meg mire jutottál.
2010. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!