Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgokat vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokat vártok el egy pasitól?

Figyelt kérdés
Mindennapi dolgokra gondolok, olyanokra, ami gáz, ha nem jut magától eszébe és szólni kell miatta. Állítólag nekem túl nagy elvárásaim vannak, szeretném kideríteni, hogy tényleg olyan nagyok-e.
2014. okt. 27. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Anál, Orál,
2014. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szexuális dolgokra gondoltam. Akkor abba a kategóriába írom, és nem a párkapcsolatba...
2014. okt. 27. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig szexuális dolgokon kívül nem tudok másra gondolni. Ha valami nem jut magától eszébe és szólni kell miatta, akkor szólok miatta, és máskor már nem kell. Nem várom el, hogy mindent tudjon.
2014. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne járjon a játszótérre ballonkabátban.

67/N

2014. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok. Bocs, nem tudom, hogy tudtam így félreolvasni a kérdést :) Azt olvastam: "Milyen dolgokat vártok el egy lánytól?"

Szóval tekintsd semmisnek a hozzászólásomat. :D

2014. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt várom el, hogy normálisan viselkedjen és figyeljen oda a környezetére. Gondolom, ilyesmik érdekelnek. Ne felejtse el a születésnapom, névnapom, ne akarja bemagyarázni, hogy a Valentin nap egy marhaság, ne essen nehezére adni nekem egy szál virágot és egy puszit. Vegye észre, ha fáradt és nyűgös vagyok, és akkor főzze meg ő a vacsorát. De várhat is este kajával, értékelem :)

Beszéljen velem szépen, viselkedjen illemtudóan. Ésatöbbi. Igazából ezek nagyon alapdolgok, de sokak számára mégsem azok :(

2014. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
# Igen, ilyenekre gondoltam. Pl. hogy ne a csajnak kelljen átvenni a kapcsolatban a férfiszerepet. Ne azt várja mindig, hogy a csaj biztosítsa a körülményeket a találkozóhoz, szervezzen programokat, hívja el mindenhova... fordítva meg semmi. És amikor szólok ez miatt, akkor már túl nagyok az elvárásaim.
2014. okt. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!