Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire könnyű szétszakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MiniTheGirl kérdése:

Mennyire könnyű szétszakítani egy többéves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk jön egy új, egy izgalmasabb férfi/nő, vagy egy nagyobb gond... A szerelem, ragaszkodás, kötődés mindent legyőz, vagy esetleg egy fellángolás, szexuális vágy más iránt teljesen szétcincálhatja a kapcsolatot? Mi tud úgy igazán összetartani két embert akár életük végéig?
2014. okt. 27. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azon a két emberen múlik. Valakiket nyilván a beton sem
2014. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az eltökélt hűség! És csak azt!

És nem szexuális értelemben.


Hanem a végsőkig azt mondani: el nem hagyom!

Problémák mindig lesznek, az élet nem habos babos mese.

Azakítani mindig lesz ok!

Ha megteszed bukta. Ha bármi történik nem hagyod el a másikat akkor és csak akkor maradtok együtt.


(értelemszerűen kivétel a bántalmazás és ilyenek! akkor kötelező kirakni a másik szűrét)

2014. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak elkezdtem olvasni, és kezdek megijedni, hogy a férfiakban nagyobb a szexuális vágy mások iránt, és hogy könnyen lecserélhető lehetek egy nem megfelelő ember mellett... De vajon honnan kéne tudnom, hogy ki a megfelelő ember? :( Kezdek elkeseredni...
2014. okt. 27. 18:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Dowd! Szóval szexuális hűség nem nyerő?
2014. okt. 27. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon. Eleg egy sms.
2014. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti és megszokásból van csak vele, akkor hamar.
2014. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4


azt mondtam, hogy a hűséget ne szexuális értelemben értsd.

annó is jártak bordélyba mégis együtt voltak 30-40-50-60 évig.

Ha simán hűséget írok, mindenki a szexuális hűségre gondol, de nem akartam hogy félreértsék.


Nyerőnek nyerő. Csak akkor sem dől össze a világ ha az sérül. (lsd: bordély esete régen)


Mondom másképp: ha eldöntötték, hogy ő és senki más, ez sem veri szét a kapcsolatot.

Ha pedig nem, akkor egy fogkrémen is össze lehet veszni 20 év múlva és válni.

2014. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, amit Dowd ír az annyiban jogos, hogy egy ilyen kapcsolat, ahol a felek így állnak a dologhoz, tényleg nagyon-nagyon sokáig megmarad. A kérdés, hogy ez jó-e? Ha már külön el kell tökélni, hogy csakazértsem szakítok, ott talán már jobb lenne megtenni. szerintem egyébként is kevés a tényleg életre szóló kapcsolat. Idővel a felek is változnak, a legtöbbnek ezért van "lejárati ideje". Szerintem fontosabb, hogy addig legyen jó, amíg tart, ha meg már nem az, el kell engedni.
2014. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nyilván én sem arra gondoltam, hogy már 20 éve nem szeretik egymást de elvannak mint a befőtt, mert ezt kell és punktum :DDDDD


Csak ha "megvan a párom" akkor minden nehézség legyűrődik valahogy. Ha meg ez nincsen meg fejben és érzelmileg akkor úgy is bukta az egész.

2014. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja oké, így már értem mire gondolsz. Csak szerintem ez amit írsz olyan zsigeri dolog, nem kell elhatározni, hanem egy jó kapcsolatban megvan alapból. De lehet, rosszul képzelem :)
2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!