Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha a barátnőm addig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha a barátnőm addig nem akar összeköltözni és családot alapítani amíg neki nincs stabil anyagi háttere?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de még külön lakunk mindig, mert nem szeretné ha én tartanám el és ő nem tudna annyit beletenni a közösbe mint én. Gyereket sem akar addig amíg nélkülem,ő egyedül nem tudná eltartani. Egyszerűen nem tudom rávenni arra hogy ezt bízza rám és bár tudom manapság a nők is pénzkeresők, de én úgy gondolom alapvetően ez most is a férfi dolga, hiszen ha terhes lesz meg ott lesz a kisgyerek úgysem tud majd dolgozni. Én jól keresek, biztos állásom van, saját lakásom és bátran vállalhatnék már családot és szeretném is nagyon, de nem tudunk megegyezni. Csak erről vitatkozunk állandóan, pedig amúgy nagyon jó (lenne) a kapcsolatunk.

27/F



2014. okt. 27. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahol ez bizony jogos.


Találjatok egy középutat.

2014. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ennek a nőnek van még rajtad kivül valakije. De tudja, ha odaköltözne hozzád, nem tudná a titkos kapcsolatát fent-tartani.Kamuszöveget nyom neked, hogy altasson.
2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jogos vagy sem azt nem tudom eldönteni.

De megértem, én se akarok más pénzén élni. L

2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

#2

Elég rosszmájú ember vagy!

Szerintem csak képtelen a kiszolgáltatottságot elviselni...

2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

4 Nem ismered a nőket, és fogalmad nincs róla milyenek ha szeretnek egy férfit.


Én viszont nő vagyok, és pontosan tudom mi mire való. Ráadásul masszivan ismerem a saját nem-em stiklijeit.

2014. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Gondolom nem sokára talál munkát és akkor ez a probléma megoldódik.

Nekem sem esne jól felnőttként, ha teljesen eltartott lennék, meg a gyerek utáni támogatáshoz is kell valamennyi munkaviszony. Tegyük fel, ha két gyerek után 0 munkatapasztalattal az önéletrajzában kezd el munkát keresni, nagyon nehéz lesz találnia.

2014. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lány reálisan gondolkozik, és számol azzal is, hogy mi van ha szétmentek? Akkor ott áll gyerekkel és munka nélkül... Inkább segíts neki hogy elérje a célját. Minél hamarabb eléri, annál hamarabb fog odaköltözni hozzád.
2014. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Így kevés nő gondolkodik az egyszer biztos.
2014. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
25 éves és amúgy van munkája,de nem keres sokat. Viszont építgeti az álmait amivel majd szerinte megoldódnak az anyagi gondjai. De én ebben annyira nem hiszek. Nem azért mert nem nézem ki belőle, hogy jól fog keresni egyszer, de annyit azért nem, hogy vegyen egy lakást meg eltartson X gyereket. Persze ha ezt mondom neki megsértődik, hogy én lenézem, pedig nem erről van szó. Ráadásul én másképp tekintek a pénzre, mivel nekem van meg volt is, teljesen szívből adom és nem várok érte semmit. Nekem ez csak egy eszköz, hogy mindent megadhassak nem csak magamnak hanem azoknak is akik fontosak nekem.
2014. okt. 27. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Te azért nem gondolsz úgy a pénzre, mert neked van. A barátnőd pedig jól csinálja. Nem akar kitartott lenni, és igaza van. És ha 1-2 gyerek után lelépsz egy fiatalabbal? Ő mégis mit csináljon? Haljon velük éhen mert nem talál munkát?
2014. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!