Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lesz ebből bármi is? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam a sráccal, aki randira hívott. Elakarta kérni a számomat, de nem adtam meg neki. Többször utalt rá és meg is kérdezte elmegyek-e vele beszélni egy percre, de nem mentem. Borzasztóan tetszett a srác, de annál jobban, mint hogy az első adandó alkalommal smároljak vele. Most már biztosan nem tudom meg, mit akart mondani, lehet a randi részleteit akarta megbeszélni. Két társaság volt, az enyém és az övé, lehet nem akarta előttük. Ma bejelöltem, de mindenkit visszajelölt, csak egem nem. Írnom kellene vajon neki vagy esetleg kérdezzek rá a barátjánál... nem tudom mit tegyek, érzem, hogy lehetne belőle egy normális kapcsolat.
2014. okt. 27. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt jól elcseszted, bravó. szerintem írjál rá nem tudom mire vársz bár már szerintem felesleges.
2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem jelölt vissza, igy egyértelmű, hogy csak megakart dönteni. Ha fontos lettél volna számára, és nem csak egy döntésre, akkor nem csak hogy visszajelölt volna, hanem mindent elkövetett volna, hogy randevúra hívjon.


Örülj neki, hogy a kis stikligép leleplezte magát.

2014. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj rá! Mire vársz még! ;)

Add meg neki a számod ;) "Bocsi,tegnap valamit elfelejtettem..." vagy hasonló... :)

2014. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Ha nincs esze akkor rá ír, aztán 1 max. 2 hónap után itt fog sirdogálni, hogy hogy átcseszték a fejét..
2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es: semmivel nem jelezte a srác felé, hogy bejönne neki vagy akar valamit a sráctól, sőt, szinte lerázta szegény kérdező a srácot. Vagy rosszul esett a srácnak vagy megbántotta. Pont ezen a gyk-n lehet olvasni róla, hogy milyen önbizalom hiányosak a fiatal srácok!

Kérdező: Ne aggódj. Ne okold magad. Most te lépsz egyet felé, amire vagy lép vagy nem (ha igen, minden happy, ha nem, nem kár érte).

2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Miért akarod a bukásra küldeni a kislányt?
2014. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te miért vagy ellene? Megsúgom: az 1-es is ugyanezt írta.

Nekem mindegy mit csinál.

2014. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!