Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit találkoztok a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit találkoztok a párotokkal? Mióta vagytok együtt? Mit csináltok? (Mennyire minőségi a találkozás? )

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat
2014. okt. 27. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyi és semennyire mert tegnap óta szingli vagyok
2014. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FukuLili válasza:
Mi egyre tobbszor talalkozunk:) es 2hete vagyunk egyutt..altalaban setalunk..vagy elvisz vacsizni vagy nala logunk:))..(bocsi h ekezet nelkul irok)
2014. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Mit jelent, hogy egyre többet? Hány naponta?

2014. okt. 27. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nincs párom (: De én olyan féle lány vagyok, aki naponta igényli a találkozást is és a szeretkezéseket is. (: Kötődő vagyok.
2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hetente párszor,2 es fel honap,setalunk,beszelgetunk,csokolozunk. 15/L
2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 hónapja vagyunk együtt, kb 2 hetente találkozunk, mert messze lakik, és csak 15 évesek vagyunk

általában csak elmegyünk a helyi plázának a tetőteraszára, és és iszunk egy forró csokit :3 aztán elmegyünk hozzá, és megabédelünk, aztán kettesben vagyunk, és összebújunk, beszélgetünk vagy csókolózunk

mennyire minőségi? nem könnyű ezt értelmezni, de sztem elég jó minőségű, mivel ritkán találkozunk, ezért nagyon kiteszünk magunkért

2014. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24 éves pasivagyok ő 40 mivel ő éretteb nagyobb az igénye is de jobban megértem vele magam mint a koronbeliekkel mint mondtam többet szeret eggyütt lenni én mindennap találkozok vele napi 3-4 órát közös programokkal töltünk vele és a 6 éves fiával együtt megyünk érte az uviba vagy van ,hogy csak én ha tovább dolgozik 1 éve vagyunk együtt kb 5-6 napot egymásnál alszunk mikor ki ha úgy érezzük ,hogy ma tuti szexelünk jobb ha az én házamba alszunk bár ezt nagyon nem tervezzük be így ,hogy ma szexelünk és semmi nem állhat közénk a közös programok alatt pedíg azt értem ,hogy elviszem őket vacsizni moziba vagy bármi én speciál megőrülök a sportokért de futunk a fia bár csak 6 éves de én akkor is mindennapi sportra tanítom tudom ,hogy ez nem a kérdésedhez tartozik de a fiát sajnos letagadja az igazi apja azt mondja a barátnőm megcsalta de mindegy hadjuk szóval mi mindent ha csak ketten vagyunk is elviszem wellnesselni vagy csak ketten vacsi főzök neki mert én amúgy apám éttermét vettem át tehát sokat főzök és nem szeretnélek kioktatni vagy bármi de nagyon tetszik neki és a többi volt barátnőmnek is ,hogy főzök neki tehát nyugodtan csunálj valamit neki vagy közös szolira is nyitott vagyok vagy bármire vásárlás bocsi kicsit sokat írtam de azért remélem lesz valami gasznod is a betüimből !!!! 😃😃😃😃😃
2014. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*együtt *oviba satöbbi bocs de gyorsan akartam írni
2014. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az én strorym kusza... Kimentem hozzá egy hétvégére, mert szombatra és vasárnapra is volt programunk, megoldhatatlan lett volna este haza jönni, reggel visszamenni. 4 nap múlva eljöttünk a cuccaimért... Tehát áprilisban jöttünk össze, márciusban visszaköltöztem. Szeptemberben szakítottunk, de megmaradtunk barátoknak extrákkal. Tegnap volt 1 éve, hogy eljegyzett. Ha együtt vagyunk elmegyünk sétálni, kajálni, sütizni, filmezünk, esetleg megiszunk egy üveg bort. Rengeteget hülyéskedünk és beszélgetünk. Néha megmaszírozzuk egymást. Igazából mindent együtt csinálunk. 22/L és 25 /F
2014. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!