Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány évestől hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évestől hány évesig érdemes gyereket szülni amíg egészségesnek számít mármint a gyermekem részéről?

Figyelt kérdés

Én most 23éves vagyok csak a gond az hogy akivel vagyok hullám völgy a kapcsolatom sok apróságokon nem jövünk ki, őt én az anyjára emlékeztetem ő egyedüli gyerek volt az anyja őt 44évesen szűlte most az anyja 65éves nem volt hozzá se türelme se idegrendszere pajzsmirigy betegséggel jött a párom a világra de mára kikezelték. A párom szintén az anyjához hasonlóan hirtelen haragú és kevés türelme idegrendszere van mindenhez.

Engem az anyám 35évesen szült és sok türelmem van de idegrendszerem mikor hogy fáradságtól függ.

Viszont nekem van két bátyjám leginkább ők neveltek anyámék helyett akik többet dolgoztak mint othon voltak hogy eltartsanak 3gyereket és magukat. Viszont én egészségesen jöttem a világra.



2014. okt. 28. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan 2 példából elég nehéz konklúziót levonni.
2014. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondanám társadalmilag olyan 25-30 éves kor az ideális.
2014. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:

Én úgy tudom, kb 40 éves kor után kezd el nőni a betegségek kockázata a gyereknél, pl több ilyen ismerősöm van, ahol down kóros lett a legkisebb.

Viszont azért ne menj hozzá valakihez mert félsz hogy késő lesz. Pláne 23 évesen ez még bőven korai aggodalom :-)

2014. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25-től 40-42 évesig.
2014. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attol fugg hivatalosan 18-tol 30-ig velemenyem szerint 20-tol 35-ig 35-tol felfele nagyobb az esely hogy valami baja lesz a babanak ami nem olyan szemmel lathato es feltuno pl lehet h csak annyi h ha 20 es 35 kozott szuletik akk jobban fog az agya ilyesmi :) ezek nem annyira szembe tunok de nagyon lenyeges
2014. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!