Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti vele maradnátok vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vele maradnátok vagy nem?

Figyelt kérdés

Pozitív tulajdonságai:

-Amit szeretsz meg vesz neked

-Folyton szeretget (ölelget,puszilgat)

- Szagolgatja a levetet otthagyott ruhadarabjaimat mert szereti az illatomat ezt nemtom jó-e vagy bizarr-e

- Bűntudatból vesz és csinál jó dolgokat

- Jó képű

- Megjegyzi amiket mondasz neki

- Néha figyelmes és észrevesz dolgokat változásokat

- Érdekli mi van a másikkal meg kérdezi meg hallgatja de lelkizésre vagy empátiára képtelen.

Negatív tulajdonságai:

- Lusta trehány

- Nem lehet vele lelkizni

- Kevesebb a sexuális étvágya mint nekem

- Zsírósabb ételeket szeret mint én és sós szájú én pedig édesszájú vagyok és fogyni akarok mert az alakomra vigyáznom kell hízásra hajlamos a testem, ő viszont folyton hízni akar de nehezen megy neki.

- Hirtelen haragú,

- Ha ő pasi hisztizik és lehord mindenek dühében az nem baj de ha én nő teszem ugyanazt az már hisztis rossz és mit képzelek magamról hogy rondán beszélek vele.


A személyiség és gondolkodás eltérű más dolgokat tartunk viccesnek és más dolgokért vagyunk oda.

Ő az a fajta aki szeretne kirándulni átélni dolgokat, én pedig othon ülős ritkán kimozdulós inkább strandolós mint kirándulós.


Én 22/N ő 24/F



2014. okt. 28. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most halljuk a te pozitív/negatív tulajdonságaidat! Ja, hogy te tökéletes vagy , akkor bocs.
2014. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyet sosem mondtam hogy tökéletes lennék, itt most amúgy sem rólam van szó hanem arról hogy pro kontra lista alapon jól döntenék-e vagy sem már 1éve megy közöttünk a hullám völgy és szakításon gondolkodom ő olyan ember aki meg vásárolja az emberek szeretetét és nem önmaga miatt szeretik.
2014. okt. 28. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék mellette. Ha különbözünk mindenben, és még közös nevezőre sem tudunk jutni, illetve több a vita a kapcsolatunkban mint a jó időszak, akkor mi értelme az egésznek? Inkább lennék egyedül, vagy keresnék olyat aki mellém illik, akivel harmónikus a kapcsolatom. Ő pedig szintén kereshetne magához illő párt.. 24N
2014. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szamomra a pro es kontra ervek is mind kevesek ahhoz, hogy eldonthessem, egyutt maradok-e vele vagy szakitok.

Az, hogy szeret es torodik veled, egy alapveto hozzavaloja egy kapcsolatnak. Kulonben miert lennetek egyutt? A jokepuseg egy teljesen mas tema... Sok jokepu ember van, nalam ez nem annyira mervado. A kontra ervek sem nyomos indokok szerintem. A szexet lehet tanulni (igyatok , bulizzatok kicsik, nezzetek kozosen vagykelto filmeket, torteneteket stb). Ha ugy erzed, kevesbe kivanja a szexet, tegyel erte... Altalaban a ferfiak igenyei igen kiszamithatoak, es biztos nem utasitana el egy-ket ujitast toled. A sos-edesszaju kerdes is megoldhato, nem szakito indok (legalabbis nalam). Hogyha tamogat teged es melletted all, akkor meg tudjatok beszelni, hogy lenne a legjobb az etkezes kerdes, hogy teged se zavarjon a dolog, de neki se kelljen lemondania sok mindenrol. Az utolso ket vazlatpontod szinte minden pasira jellemzo!:) A sztorid vege mar inkabb elgondolkodtato. Ha mas az ertekrendetek, az erdeklodesi korotok, a szemelyisegtipusotok, akkor mar tenyleg elgondolkodhatsz, hogy vane ertelme a dolognak. Nezd meg, melyikotok milyen csillagjegyben szuletett es olvass roluk, hogy osszeillenek-e, nekem ez mindig bevalt:D

2014. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hozzád illik. Már eleve, ha valakinek a jó és rossz tulajdonságait külön listázni kell (én is voltam így), azt az embert ott kell hagyni, mert ha hozzámész, csak a rossz tulajdonságait fogod látni, és el fogsz válni tőle.
2014. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!