Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az a rossz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az a rossz aki szakít, mert már nem boldog abban a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőm 2 év járás után szakított a barátjával, mert igaz hogy minden rendben volt, de már nem szerette úgy a párját, inkább átalakult baráti szeretetté amit érzett iránta. Miután szakított, mindenki leszólta hogy milyen szemét, de ha már nem volt boldog mellette, akkor minek maradt volna? És sok kapcsolatba látom ezt, mindig az a rossz aki szakít, pedig az érzéseinket nem tudjuk irányítani.
2014. okt. 28. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert bűnbakot kell találni. Ez így természetes, amióta világ a világ. Nem kell ebben rosszindulatot felfedezni.
2014. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valaki rosszmindig kell nekem eddig egy szakításom volt de az ugy hogy mindketten ugyanugy nem éreztünk már semmit mindez egy év után és akkor is sikerült engem hülyének beállitani mert en kezdtem a beszélgetést
2014. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!