Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

A pasi akivel együtt járok 3hete azt mondta nekem hogy 2 nővel járt és ő 26éves a szüleivel él.

Az anyja azt mondta nekem hogy még soha nem volt neki komoly kapcsolata ő viszont azt mondta nekem hogy egyszer volt szerelmes a két kapcsolatából és feleségül akarta venni de a nő nemet mondott. Furcsa fiú mert azt is mondta hogy a neten is volt már szerelmes mert egy lány a neten meg érintette. Én nem tudnék a netről senkibe se belezúgni nekem ahhoz több kell.

Mi az igazság? Most volt komoly kapcsolata vagy nem az anyja mást mond és ő is és csak 3hete ismerem.



2014. okt. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem inkább csak 16 éves, de még abból is a fejletlen típus :D
2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
100%

Nem ... nem volt komoly kapcsolata....

de ettől még ő érezhette úgy hogy mély érzelmeket élt meg,amire tévessen úgy asszociál mint komolykapcsolat.

2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem neked akar bizonyitani hogy jobbnak tunjon azzal hogy azt mondja "ő mar volt szerelmes" es volt komoly kapcsolata hogy lasd, hogy ő eleg erett/komoly ahhoz hogy veled is komoly kapcsolatot alakitson ki. Majd ha tenyleg komolyabb lesz a kapcsolatotok szerintem kerdezz ra:)
2014. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

amit az anyja mond az igaz

vagyis olyan csaja nem volt akit bemutatott volna neki

a srác meg lehet kamuzik,ezt ki lehet derítrni ugy hogy kérdezgeted és ha kamu akkor a válaszokból kiderül

2014. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az van hogy kérdezgettem én 2napja erről mert furcsáltam hogy az anyja teljesen mást mondott és ő is.

És neki egy teljes sztorija van hogy miket csináltak együtt a volt nőjével meg ilyenek. De ha valaki sokáig jár valakivel és azt tervezi összeköltözik vele meg el akarja venni meg ilyenek az anyja mért mondd mást ezt nem értem. És azt se mért hazudik az exeiről? Nem mindegy hogy mit hiszek arról milyen volt neki az exével mért kell kamuznia.

2014. okt. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!