Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanunk kéne? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kéne? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Majdnnem 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek, de..

..neki volt egy nagy szerelme előttem, és én ismerem a csajt, meg jóba voltam vele mikor járt a barátommal. de ez már évekkel ezelőtt volt..a lényeg hogy ők kb 4 -5 évif szerették egymást és 1 évig jártak. a lány elhagyta egy másikért. a barátomnak ő volt az első szerelme, nekem meg a barátom az.



a gond az, hogy amikor mi fél évesek voltnk ( 2 éve ) akkor ez a lány felkereste őt..és vagy 1 hónapon át e-maileztek...én amikor megtdtam nagyon odavoltam..


le voltak tiltva egymásnak chaten aztán csaj feloldotta..és a barátom letilotta.ez tavaly ilyenkor volt kb


most pedig feloldotta a barátom és kb naponta nézegeti a képeit.

és én ezt megláttam..tdom h gusztustalan munka volt tőlem, de egyszerűen láttam rajta h titkol valamit...


ő emiatt el akar hagyni..vagyis nemcsak emiatt..vagyis nem tdja még..ő már nem td bízni bennem..amit megértek, hisz kutattam utána ..de már nem bírom hogy minden az exről szól..azt mondta nem szereti, engem szeret csak én kellek neki..


a lényeg h azért oldotta fel a lányt mert már megunta kerülgetni és stb..


de ez nekem annyira fáj..


h velem van..és tényleg nagyon szeretem és ő meg a volt bnőjét lesi és azt mondja nem érdekli.. de mégis ha ennyire nézegeti...


már teljesen összetörtem..emiatt... valaki kívűlálló mit mond?


azt modnja nem akar elhagyni..időre van szükségünk..de én már nem tdok bízni benne ő se bennem..de szeretjük egymást..állítolag engem jobban szeret mint a volt bnőjét


tegnap majdnem megütött amikor megláttam h nincs nála letilva és előálltam vele h miért..miért érdekli...



nagyon megutáltam ezt a fb-ot a netet... gyerekes vagyok..potyognak a könnyeim most is... valaki segítsen..:(


2014. okt. 28. 12:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21 lány vagyok, barátom 22
2014. okt. 28. 12:13
 2/19 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Tovább kell lépni. Azt kell tenni ami a legjobb. Sok sikert!
2014. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Nem szeret eléggé. Folyton az exe képeit nézi, és még ő van felháborodva.. Az meg hogy majdnem megütött..értékelhetetlen..
2014. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
azt mondja nem szereti
2014. okt. 28. 12:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A másik nő kell neki, teljesen egyértelmű. Sajnálom..
2014. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizalom megtört, nem nagyon lehet helyrehozni. Jogosnak tartom, amit tettél és bármilyen nehéz, szakítani kell. Ő még biztos szereti azt a lányt, nem zárta le az ügyet vele. Én sem tűrtem, amikor a párom 3 év után viselkedett hasonlóan. Dobtam. Állatira fájt, hiszen hatalmasat csalódtam benne, sokáig tartott túltenni magam, voltak megenyhülések, próbálkozások a kapcsolattartásra, de már nem volt az igazi.
2014. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de ő azt mondja csak ránézett és mérges ha azt mondom, hogy ő kell neki nem én...mert ő zt mondja h engem szeret
2014. okt. 28. 12:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnál benne bízni ezek után, akkor hidd el, amit mond. De Úgyis gyanakodni fogsz. :) De te tudod.
2014. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

még alig fogtam ami történt... kb kishijján sokkot kaptam..

a baj szerinte az, hogy amióta megtdtam h 2 éve megkereste alány..mindig féltem h megint ..és beszélnek csak nem tdok róla..vagy akármi..

és minden vitárnál felhoztam..és szerinte ez a gond..amiben igaza van..

2014. okt. 28. 12:28
 10/19 A kérdező kommentje:
azt mondja belém szerelmes nem belé
2014. okt. 28. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!