Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres az exem?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottunk, 2 éves párkapcsolat volt.

Sajnálatos módon fél éve van egy fennálló magán problémája ( mondhatjuk úgyis, hogy önhibából újra kell építeni mindazt amiért 10 éve keményen dolgozik ).

Ez a probléma számára, és látható is, hogy felőrli, feszültséget okoz neki.

Ez egy oda-vissza játszma volt, ő feszült volt akkor én is, ezért gyakoriak lettek a veszekedések, martuk, csesztettük egymást. A szakítás napján is rettenetesen összevesztünk , haza jöttem tőle. Úgy gondoltam majd lenyugszunk.

De nem, ő másnap megmondta, hogy belefáradt a veszekedésekbe, nem boldog stb legyen vége most, bár lehet még együtt leszünk nem tudja, majd szól úgyis.

Én ezen a napon hajlandó lettem volna megbeszélni vele mindent, de nem erőltettem elfogadtam a döntésèt, mivel.habogott összevissza, folyamatosan ellentmondásba került.

Èn nem kerestem őt már 2 napja egyáltalán, de ő azért is küldi az sms-t, hogy jóéjt ... felhív miújság .

Féltékenykedik, hogy milyen pasik voltak ott ahol buliztam, kivel telefonálok stb.

Nem értem ő szakított, megmondta elege van belőlem, jó neki egyedül akkor mi a francnak keres, mit vár tőlem? Megbánta a szakítást és gyáva bevallani, vagy ez valami lelkiismeret a részéről, mert tudja, hogy nagyon rossz nekem?!?!


2014. okt. 28. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
24 N én, 27 F
2014. okt. 28. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltehetően ingerültségében rúgott fel mindent és most, hogy már lenyugodott átgondolta a dolgokat csak védi a "pozícióját".
2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre az összes. Szerintem ahány ember annyiféleképpen viselkedünk.

Lehet megbánta, hiányzol neki, 2 évig együtt voltatok, most furcsa hogy nem vagy, vagy csak simán még hallani akar rólad mert az élete része vagy és könnyebb így az elengedés, hogy fokozatos és nem hirtelen zúdul rá minden. Szerintem nyugodjatok meg és gondoljátok át higgadtan hogy mit is szeretnétek. Ha valóban "csak" az ő problémája a gond, ami remélhetőleg lassacskán meg fog oldódni és ezt ő is tudja, akkor nincs még veszve, de nem ismerem a helyzetet, te tudod.

2014. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!