Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes-e még belém?

Figyelt kérdés
Jártam valakivel és nyáron szakítottunk. És azóta nem is láttam, csak néha beszélünk és olyanokat ír, hogy nem hagy itt, meg olyat kérdez, hogy találtam-e mát valami jó fiút,meg mikor írtam neki, hogy nem utállak, akkor írta,hogy ennek örülök, kérdeztem tőle, hogy azért mert nem utállak, s ő erre : "igen:)". akkor most tetszem neki?
2014. okt. 28. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
" Ne legyenek illúzióid, aki bókol az dugni akar "
2014. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha jártál már vele, akkor valószínüleg tetszel is neki és tetszeni is fogsz :) Nem azért szakított veled mert már nem tetszel neki, hanem valószínüleg azért mert hiányzott valami ... a leírt dolgok alapján valami még lehet a levegőben, de arra kéne rájönnöd, hogy mi volt a szakítás oka.. és azt kiküszöbölni :)
2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, és mivel jártatok így sexuálisan bejösz neki de ennyi.

Már nincs szerelem más különben nem szakított volna.

Ha pedig sexuálisan még bejösz neki akkor nem az ágybéli teljesítményeddel volt a baja hanem veled a személyiségeddel vagy túl komolytalan voltál neki vagy túl komoly esetleg hisztis vagy ilyesmi.


Ha újra össze akarsz jönni vele akkor ami miatt vége lett azt hozd helyre magadban de úgy hogy lássa érte változtál.


De egy jó tanács, senki ért nem érdemes változni aki az igazi annak úgy vagy jó ahogy vagy, és ezt a pasit találd meg! Ne azt aki csak a hibákat nézi benned és csak sexre akar téged használni és semmi másra a sexhez csak a külső számít a komoly kapcsolatnál viszont a külső+személyiség szóval nem ez a srác neked a megfelelő mert ővé voltál de nem értékelt téged.

Mondd mért szeretik a csajok azokat akik nem értékelik nem becsülik meg és akik megteszik ezt azt elküldik mondván hogy nem macso vagy nem elég férfias :(

28/F

2014. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!