Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak szimplán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak szimplán nem ilyen típus? Vagy nehezen nyílik meg, esetleg nem szeret annyira?

Figyelt kérdés

Sosem szokott dicsérni, ritkán bókol, ha különleges dolgot csinálok a hajammal (fonat, hajdísz, göndörítés) amit nagyon-nagyon ritkán szoktam (vagy akár le is szólja, hogy ő ennél jobbat csinál), ha a kedvéért egy nagyon szexi fehérneműt veszek fel, ha a megszokottól eltérően, csinosan öltözök fel, esetleg kisminkelem magam (azért nem vakolok, csak szempillaspirál meg szemceruza), mert vele találkozok. Eddig a legromantikusabb dolog amit mondott, az az hogy "szeretlek kicsim".

Még nem tapasztaltam tőle semmi romantikára való hajlamot, pedig én az ő örömére is képes lennék besötétített szobában, gyertyákkal, szexi ruhában és pezsgővel várni. De tőle semmi ilyesmit nem kapok, kaptam :/

Alapvető kedvességek vannak, mindig főz nekem kávét, gyengéd, odafigyelő, de mégis hiányolok tőle egy-két szót, romantikát, satöbbi :/

Túldramatizálom, és ő nem ilyen mint én, vagy más állhat a háttérben?

Ui.: ne haragudjatok ha zavaros lett!


2014. okt. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Sztem nem ilyen "romantikus" típus.
2014. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 és 21
2014. okt. 28. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, nem ilyen típus. Nem minden srác bújós meg bókolós srác=D
2014. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem egy romantikus típus, viszont ő meg is mondta az elején, hogy tőle ilyen dolgokra ne nagyon számítsak. Nekem is jól esne, ha néha csinálna ilyeneket, mint amiket te is írtál, de ő nem ilyen, elfogadtam. A maga módján kimutatja a szeretetét, néha meglep apróságokkal, meg ilyesmik. Szerintem nem kell aggódnod, szeret téged, csak nem ilyen típus. :) 20/L
2014. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!