Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs hűség? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hűség? Ennyire megváltozott a kapcsolatok minősége mostanság? Már nincs jóban rosszban együtt?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni azokat az embereket, akik közel van a középkorúsághoz, érdekel a véleményük.Mert egyszerűen csak azt látom,hogy mindenki, mindenkivel,mindenkit megcsal. Titkos szerető, csak egy éjszakára. Rengeteg ilyen társkereső oldal van,és a környezetemben is fellelhető,hogy ahol foglalt, házas pasik kiegészítőt keresnek. Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 28. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Erre én is keresem a választ, bár szerintem a liberalizmus és a túlzott nagy demokrácia az oka. Nincsenek értékek, nincs jó, meg úgy egyáltalán semmi gondolkodás nincs. A szeretet kihalóban van, csak az ösztönök mint a kutyák. Érdekes lesz ez később.
2014. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megváltozott? Mindig is így ment, mióta világ a világ.
2014. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert manapság a ragaszkodó, hűséges típus lúzernek számít. Nem is talál kapcsolatot, így bizonyítani sincs lehetősége. Emiatt a köztudatban csak a másik véglet létezik. Vonatkozik ez természetesen mindkét nemre.
2014. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

ez mindig is így volt. Vagy szerinted régen a bordélyok az állami támogatástól virágzottak? És a régi történetek a "kertészről" alaptalanok? És a temérdek leányanya, zabigyerek, sőt "törvényen kivüli gyermek" jogi tétele azt sejteti, hogy nem volt tömeges eset?


Semmi nem változott :)

2014. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szeretek emberek közé járni.

Szerintem sokan vannak így, csak mind kiábrándult, és otthon ül.

2014. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van, csak azt ki kell érdemelni.
2014. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lenne,csak az nem kell a nőknek,vagyis az olyan személyek,akik hűségesek lennének...

Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna,soha nem volt rá esélyem sem.Inkább rohannak a jóképűek után,az nem számít,hogy belül semmi,és hosszútávon nem fognak tudni együtt lenni,nem véletlenül...

Felszínes f*s világ ez,ahol az számít,hogy milyennek születtél.Ha jóképűnek,vagy nőknél szépnek,akkor mindened meglehet,ha nem,akkor meg ásd el magad kb...

2014. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmi nem változott... azaz két apróság:


- a technika fejlődésével szabad a híráram, és több eset eljut az emberekhez.

- a nők munkába állásával nem függnek a férfiaktól, így szabad akaratukból dönthetnek az életükről...


Minden mást már Dowd leírt...


Illetve amit már többször leírtunk: a hűség értelmezése sem egyforma... nem feltétlenül ott kell leragadni, hogy a hűség egyenlő azzal, hogy nincs mással szex!

2014. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nőknek nincs már igényük a hűséges férfiakra.
2014. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: de van...


Mert mi is a hűség? Hogy kitart mellettem jóban, rosszban! Ha probléma van, nem menekül, hanem megbeszéljük, megoldjuk...


Ha más nőnek esetleg nem tud ellenállni (nem vadászatról beszélek!), akkor nem rögtön válik, hanem úgy kezeli, mint egy kis mellékes pluszt! De én vagyok az, aki az élete párja...


A hűség annyit jelent, hogy amit ésszerű keretek közt meg lehet oldani, azt megoldjuk... és kitartunk egymás mellett, jóban-rosszban!


Legalábbis számomra....

2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!