Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek milyen a tökéletes feleség, vagy egyáltalán milyen lányt vennétek feleségül?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy szeretitek egymást. Minden választ előre is köszönök szépen! (A néma és az apjának kocsmája van, és a hasonló válaszokat mellőzük! Kivéve, ha tényleg nagyon viccesek.)

2014. okt. 28. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan, aki nem itt a Gyik-en fogja kérdésben kiirni, hogy milyet szeretnének a pasik, és utána elimitálja egy lúzernek, csak azért, hogy legyen egy szerencsétlen aki elvegye.
2014. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki partner volna velem ebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


És még: aki hűséges és ragaszkodik hozzám, őszinte, kedves, érzékeny, romantikus, erkölcsös, intelligens, okos, célorientált, széles látókörű, nem befolyásolható, akinek saját elképzelése van az életről, aki értékeli a művészetet. Aki külsőre is gyönyörű; karcsú, kedves, szép arcú, csinos, jó stílusú.

2014. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem házasodnék.Volt egy,akivel el tudtam volna képzelni,hogy összeházasodunk,de szerencsére pofán vert az élet és végleg kiábrándultam annyira a nőkből,hogy dugásnál többre egyet se tartok.
2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Aki nagyon szeret, mindent megtenném értem, gondoskodna rólam, megértő, kedves, csinos, aranyos, az ágyban vadmacska.
2014. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam. Csak érdeklődés. Kicsi vagyok én még ahhoz... XD
2014. okt. 28. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem szabad meg nősülni! nagyon jól működik az együtt élés!utána nincsen macera ha meg unjátok egymást!!!(én nősültem 15 év aztán mindennek vége)
2014. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez buli, tele lesz a világ szingli pasikkal, és boldog nőkkel!!!
2014. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 senki sem fog elviselni ha ilyen negatív vagy

#2 soha az életbe nem fog valódi párt találni,max egy animefigurát

#3 egy rakás lehetőséget elszalasztott/el fog szalasztani a boldog életre mert törékeny férfiasságát és a péniszét többre tartja

(megoldás: keress egy erős gyengéd és odaadó férfit aki férfiasan férfiul bánik majd veled,majd megérti férfifájdalmaid és átsegít férfikríziseiden.FÉRFI.)

#4 állattal való közösülés még mindig illegális

#6 meg szabad házasodni de nem kell,van akinek nem való az,legyen az férfi vagy nő

#7 juhéé

2014. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!