Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednéd a párodnak, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd a párodnak, hogy?

Figyelt kérdés

Hogy havonta egy hétvégét egy másik városban töltsön, ahol a legjobb barátja és annak felesége élnek.


Eddig a barátommal jártunk a barátaihoz, de mostantól minden hétvégén dolgozom.

Péntek estétől vasárnap reggelig lenne náluk. Nem buliba mennek, nem lesznek ott más nők, egyedül a barátja és annak a felesége, akikkel már tinikora óta jóban van.

Amikor én is ott voltam, filmezni, karaokezni, kártyázni szoktunk, számítógépen játszani, társasozni, néha eljártunk korcsolyázni, nyáron biciklizni, sátorozni, tóhoz úszni. Alkohol nincs, maximum vízipipa.

Mondtam a páromnak, nyugodtan menjen nélkülem, nem kérem, hogy otthon legyen egyedül, mert én dolgozom.

Együtt élünk, egész nap engem lát meg a kollégáit a munkahelyén, hagy legyen a barátaival.

Távkapcsolatban éltünk majdnem egy évet, most együtt lakunk. Akkoriban két hetente láttuk egymást, néha egy hétig is a barátainál volt. Nyáron meg az együttessel járt turnézni, megesett, hogy egész hétvégét töltött egy másik városban. (Az együttesben meg van 4 fiatal nő is)

A srác felesége jövő héten hosszú időre utazik haza a családjához (Moldovába), így a srácok ketten maradnak, lehet, minden hétvégén együtt fognak lógni.


Mások szerint felelőtlen vagyok, hogy így hagyom ellógni szólóban.


Szerintetek?

Igen? Nem? Miért?


én 20l, barátom 27F, másik pár 22l és 28F


2014. okt. 28. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán.
2014. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

szerintem jól tetted

érzi ,hogy bízol benne és nem fog ezzel visszélni

2014. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Egy jól működő párkapcsolatban az "engedni" szó ismeretlen fogalom!


Miért is kellene hozzá az engedélyed? Szabad ember! Néha kellenek külön programok párkapcsolatban is.

2014. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha megbízol benne igen :) és amúgyis csak havi 1 hétvége :)
2014. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

T. Veronikának igaza van. Nincs olyan hogy engedni.

Én is küldeném a helyedben. nem vagytok össze ragasztva. kell egy kis környezet változás néha mindenkinek.

Nálunk a bizalomra épülnek a dolgok nem aggódnék azon, hogy megcsal. Meg ha le is inná magát. Havonta egyszer, bele fér nem? Szerintem igen.

2014. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem az engedélyemet kérte, hanem a véleményemet, de másképp nem tudtam megfogalmazni.

Nincs kivel megcsaljon, nem lesznek ott más nők, csak a másik srác felesége.

2014. okt. 28. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a huhogókkal... őket fogják pár év múlva otthagyni, csak hogy kiszabaduljanak a pórázból...


Jól döntöttél, ha ki akar kapcsolódni, hadd menjen!


Ha meg akar csalni, ahhoz nem kell elutaznia, otthon is megteheti...

2014. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!