Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés
van egy barátnőm,3 hete,szeretem kedvelem stb stb.viszont tegnap egy házibuliban voltam,ahol ott is aludtunk páran,mellettem egy lány,aki átkarolt,tapizott kicsit és társai,és ennyi semmi más.(mjuk józannak nem mondanám,ahogy én se voltam)az egésszel az a bajom,hogy hagytam,a fejembe pedig tudtam hogy nem kellene,de mégse utasítottam úgymond el ezt a kis-nagykifli pózt,emiatt kattogok rajta,vagy bűntudatom van,nem tudom.ez akkor most minek számít szerintetek?vagy csak túlspilázom magamban?
2014. okt. 29. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem számít megcsalásnak, ezen nem is törd magad. Viszont a barátnődnek lehet nem fogj jól esni hogy lányok közt aludtál akik tapiztak :)
2014. okt. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne mond el a baratnodnek ! nem megcsalas de inkabb ne mond el szerintem elegge megharagudna erte es rosszul esne neki :/
2014. okt. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy fordított helyzetben, ha a barátnőd együtt alszik pasikkal, tapizzák és ő hagyja, te mit szólnál hozzá? Nem gondolom, hogy ez megcsalás, van akinek ez belefér, van akit az se zavarja, ha mással szexelsz, én mondjuk kidobnálak ezek után. Lehet ő nem fog. Mondd el neki, kiderül!
2014. okt. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, de ha az én pasimról derülne ki ilyen (hiába a vőlegényem már) kidobnám. Ilyennel nem akarnék egyáltalán együtt lenni.

És nem megoldás ha nem mondod el neki, mert ha később derül ki, csak rosszabb.

2014. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember a szexualitas motivalja a legjobban. Mit szolsz miert szol minden reklam majdnem a szexrol vagy a nemi vonzalomrol?! Ha ezt elmondod a baratnodnek csak elkomplikalod a helyzetet. Inkabb te tanulj a dologbol es a kedveseddel eld ki a vagyaidat nem egy felkinalkozo lannyal (ha lehet). na de majd rajossz mi a helyes es mi nem. Ugy viselkedj masokkal ahogy szeretned hogy veled viselkedjenek.
2014. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából arról a lányról tudom hogy ilyen.szeret igy, nem tudom,cicázni",azt is tudtam magamban,hogy biztos nem engedném hogy mondjuk megcsókoljon vagy akármi,abba is hagyta ezt 5 perc után,addig mondom,nem szólok v nem tudom de kerülöm nagy ívbe.nekem,így nem jelentett a dolog semmit, sőt, nem is érdekel,nem tűnt nekem sokkal többnek mintha egyik haverom öleltem volna meg mert rosszul érezte magát.sőt,arra is volt példa,bár akkor nem zavart mert nem volt igy senkim ugye.amiatt zavar a dolog amúgy,mert ilyenkor nem tudom hogy elmondjam-e,ne mondjam-e,mert ha vele van ilyen,mert volt, hogy utazott a buszon és egy pasi nekidörgölözött" vagy hogy mondjam,és nem mondta hogy menjen arrébb vagy akármi.ez engem speciel egyáltalán nem zavar,ha elmondja,ha nem,csak elmondta.így most nem tudom hogy ténylweg én fújok fel egy átkarolást meg simogatást"..vagy el kéne neki mondanom.amit nem tudom kellene-e mert elég féltékeny fajta
2014. okt. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!