Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy vissza jöjjön hozzám? Hosszu

Figyelt kérdés

A sztori elég bonyolult,szóval vissza megyek egy kicsit az időben,hogy megértsétek.Na szóval 2011-ben megismertem facebook-on egy fiút,nagyon jófej vot,megszerettem de akkoriban még barátilag,de azért mindig voltak bennunk kis szikrák.2013 ig csak facebookon tartottuk a kapcsolatot,volt olyan hogy 8 honapig mindennaposan cseteltunk,de volt olyan is hogy vagy 4 honapig egyaltalan nemm.

Na aza a lényeg h 2013 nyarán a metróban barátnommel voltam , éss osszefutottam vele , én annyira megijedtem hogy elszaladtam haha o meg utanam futott na mind1 :D :D

utána kozelebb kerultunk egymashoz elhivott randira a hétvégére és elmentem osszejottunk blablabla :D

4 hónapig voltunk egyutt de a négyhonapban nem lattam sokszor max 5 szor ,elég elfoglalt voltam meg o is szval nem volt nagyon sok idonk,de pl reggel 4 ig leveleztunk facen :D Azt tudni kell , hogy en nem csokoltam meg sose,mindig o(na ezt tudom h elb'sztam de még kicsi voltam)

A négy hónap után a haverja feltett nekem egy kérdést,hogy orokre vele szeretnék e maradni én szerelmes kicsi létemre rogton rávágtam hogy persze...na o erre tuti hogy elmondta a 'exemnek' és ram masnap hogy beszélnunk kell vagy találkozni,én éreztem hogy valami baj van igyhát mondtam neki h csak bokd ki ...erre feltette ugyanazt a kerdest amit a baratja feltett nekem,én ugyanazt valaszoltam és akkor elkezdte mondani h o nem biztos abban h az egesz eleteben velem akar lenni, és h o nincs még kész egy komoly kapcsolatra blabalbla meg o én jobbat érdemlek(Ezt azért mondta mert o 3 évvel idosebb volt mint en , és még szuz voltam és tudta hogy nem fekudnek le vele,neki meg voltak igenyei es tudta hogy tolem nem kaphatja meg) persze azt is mondta hogy nem akar bántani és ez igy jobb.

Hát szakitottunk,de még mindig ugyanugy beszélgettunk,flortolgetett,rám irt mérgesen hogy mar miértnem keresem,meg ha nem irtam neki esti puszit akor felvolt haborodva meg minden.Egy nap csak abba hagytuk a csetelést (hónapokon át nem beszéltunk)

Utána probáltam tovább lépni..elfelejteni...de sose ment mindig bennem volt a szivembe es a fejembe,de megtudtam hogy van uj baratnoje,igyhat énn is szereztem magamnak valakit facebookon aki jomessze lakik,de en csak azert jottem vele ossze h azt mutassam neki h mar nem erdekel...pedig nagyonis érdekelt......

de a fiuval nem is voltam egyutt igazábol hanem csak facebookon kapcsolatba voltunk ennyi..de ezt o nem tudta persze..na mind1 most nyáron ráirtam h miujsag vele,nem valaszolt pedig látta,utána elkezdtem irogatni neki hogy miértnem valaszoll blabalbla annyit irt h ''nincs ido'' mondtam neki jah persze

azota nem irt pedig latta


Van egy kozos baratunk neki elmondtam mindent hogy mi tortent hoogy meg szeretem es hogy szeretnék vele ujra egyutt lenni,már nem vagyok egy kislány mint régen megváltzotam,erre o azt mondta hogy megprobalja,de mondta hogy lehet h van egy kis esélyem mert amikor szakitottunk neki azt mondta hogy velem voltak a legszebb napjai az eletebol na mind1 amikor beszélt haverom vele rolam azt mondta neki,hogy mar nem kene szeretnem,és hogy ne beszéljen neki rolam tobbet.Ez nekem kur'a szarul esett,mert én még mindig szeretem és mindig fogom...:(

Nem tudom hogy szerethetnem vissza....én nem vagyok szexi sose voltam...85 kg vagyok és leszeretnek fogyni megzeretnék változni és elcsabitani :) bár tudom hogy ''nem vékonyan'' és tetszettem neki,de mindig mondta hogy sokkal szebb lennék vékonyan :)

jo otletek hogy szerezhetném vissza?És bocsi ha hosszuuu lett :DDDDDD


2014. okt. 29. 06:20
 1/7 A kérdező kommentje:
jah es jeleneg senkije sincsen:)
2014. okt. 29. 06:24
 2/7 anonim válasza:
Hát öregem ezt muszáj elolvasni?
2014. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
:)
2014. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor visszakérdeznék:

- Mennyi idősek is vagytok? Mert nekem ez a kérdés olyan, mint ami el van bohóckodva!

- Mire jó ezt a facebookosdit ennyire erőltetni? Nem jobb egy olyan emberrel ismerkedni, akivel nem csak neten beszélgettek?

- Miért kell minden monológrészlet végére a blablabla? Most tényleg komolyan el szeretted volna mesélni, vagy csak szaporítottad a blablablákat?

- Ha szétmentetek, és egyértelmű hogy nem keres, nem akar semmit, akkor minek akarnád visszaszerezni? Semmi értelme szerintem...

2014. okt. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oke ez is egy velemeny :)
2014. okt. 29. 07:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Es amugy meg sorry de ahoz kepest hogy Nem m.o szulettem es Nem vagyok magyar eleg jol beszelek es irom:)
2014. okt. 29. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvhelyességet vitattam, hanem a sok blablablát! Amúgy válaszolt is kaptál a kérdésedre, plusz visszakérdeztem, hogy mit miért írtál ki, és utaltam arra, hogy miért lesz az, hogy a kérdés felénél már abba fogják hagyni az olvasást! Sokszor a kevesebb néha több. ;)
2014. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!