Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így Velünk? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így Velünk? (bővebben lent. Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Tudom Vele, a párommal kell megbeszélni ezeket a dolgokat, de tanácsot szeretnék kérni, hogyan, mi módon tudnám egyenesbe hozni az életünket! A helyzet az, hogy együtt élünk a párommal és a kishiammal (7 éves, előző kapcsolatból) jól megvagyunk, a gyerkőc elfogadta a helyzetet, a páromat. Szeretnénk közös babát. Kisfiam is szeretne kistesót. 7 hónapja próbálkozunk. Eredménytelenül

A héten kettesben lettünk volna.... és lehettünk volna annyit együtt, amennyi jól esik, és amennyit birunk. De változott a helyzet. Párom hazahozott egy kiscicát. Amire végül is én mondtam igent.... mert nagyon megörültem a lehetőségnek. Viszont a drága kiscica csak bonyolítja a helyzetet. Ugyanis nem tudunk kettesben, nyugodtan lenni mellette. Tegnap kicsuktuk a szobából. De csak nyávogott. Így nem volt olyan nyugodt az együttlét.

Lehet, nem kellett volna most igent mondanom a cicára... de nagyon megörültem, hogy a párom is macskát akar. :)

Sajnos a cica inkább leköti, mint én... vagyis erre fogja, hogy a cica miatt ugye nem lehetünk együtt.... mert mindig mellettünk van.....

nekem ez nem esik jól. És rossz érzésem van. Mintha kibúvó lenne a gyerevállalás alól ez cicázás dolog. De lehet, hogy én gondolok többet a dolgok mögé.

Tudni kell még azt, hogy az előző hónapban össz. 3 szerelmeskedésünk volt... mert fáradt volt, vagy épp én voltam beteg... és ha én nem kezdeményeztem, ő nem közeledett.

Erről beszéltünk már, és ígéret volt, hogy többet leszünk együtt, és ő is kezdeményezni fog....

de ez a cica most bekavart.

Hol is kezdjem a dolgok kibogozását? rendbe tételét?

Sajnos a közös baba gondolata már betölti a mindennapjaimat.... annyira szeretném!


37 évesek vagyunk.



2014. okt. 29. 09:51
 1/7 Zero the hero ***** válasza:
Nem, nem akar megcsalni a macskával :)
2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok a kiscica előtt és kész. :D
2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: köszi :D egyébként is fiú macska ;)


második válaszoló... jól van hogy előtte.... DE rajtunk mászik :O akkor azért úgy nem buli :S

2014. okt. 29. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Múlnak az érzések.
2014. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! 10 hónap alatt?????? :O 10 éves kapcsolata volt előttem (szerelmes volt) :O
2014. okt. 29. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz... másrmint cica ügyben :)

Nekem is van. A barátomnak idő kellett, hogy megkomálja kicsit... (Bár mi még nem élünk együtt...)

Egy idő után a cica megtanulja a dolgokat. És, ha picit nagyobb lesz, akkor pedig hozzá is fog szokni ahhoz, hogy ki vagy csukva. (Esténként csukjátok egy másik szobába, hogy megszokja, hogy egyedül van. Kezdetben nagy lesz a sírás...)

De az ágyba semmiképp ne engedjétek be, mert onnan kizavarni... lehet, viszont a sértődött fejű macsek mindent visz. :) (Az enyém nagyon kiakad, mikor jön a párom, tudja, hogy ki lesz csukva...)


Szerintem ez nem kibúvó a gyerek alól, vagy bármi alól is...

Gondolj bele: Egy szobacicát bevállalni nem kis dolog, főleg egy férfinak. (általában a pasik nem cicások, vagy, ha igen, akkor meg nagyon)

Erre a cicára te mondtál igent, tehát:

Szeretett volna Neked örömöt szerezni,

A kisfiadnak akad kedveskedni

És egyszerre mindkettő. Plusz a háziállat jó a kisgyerekes családoknál, mert erősíti a kicsit immunrendszerét. A cica egy picit összekovácsolja a családot.

Tudod, mint a fiatal párok: esküvő-kutya-gyerek


Mindenképp beszéljétek meg ezt az egészet.

Esetleg menjetek el egy hosszú hétvégére, vagy akár csak 1 napra valahova a kisfiad nélkül. Tegyétek szorosabbá a köteléket, csak egymással törődjetek. :)

Sok sikert!

2014. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló! reményt öntöttél a válaszoddal belém! :) köszönöm! én is ebben bízom, hogy a cica idővel megtanulja, és megszokja a szabályokat.

És igazad van, nekünk akart örömet okozni.

2014. okt. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!