Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőt újra, és újra meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt újra, és újra meg kell hódítani. Van aki tesz is ezért? Vagy van aki nem ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, hogy már nem akar eléggé engem a barátom. Nagyon elkényelmesedett, és hozzászokott, hogy együtt vagyunk, bármi történjék. De ez nekem már nagyon kevés és unalmas. Azt szeretném, hogy újra meg akarjon szerezni, hogy bizonyítsa, hogy annyira akar, mint a legelején. Szervezzen saját magától programot, mennyünk spontán valahová, érezzem rajta, hogy nem egy megszokott emberként tekint rám.. régen volt, hogy gyertyával és rózsákkal rakta tele a szobáját miattam, hozott a kedvenc sütimből, vacsora stb... ma már van, hogy nem is szól hogy akkor vacsizzunk, csak elmegy enni, vagy egyszerűn felkel az asztaltól mielőtt még befejezném én is.. Közös programok egyáltalán nincsenek, mert neki otthon kényelmes. Amikor meg nagynehezen rávettem, hogy mennyünk valahová, hozta az öccsét is magával...

Miért teszi ezt velem? Miért nem tud újra harcolni értem? Sokszor ha valami miatt azt mondom neki, hogy lehet, hogy nem is akarom tovább folytatni a kapcsolatunkat így, csak megkérdezi, hogy tényleg így gondolom-e, és ennyi. De utána sincs semmi olyan megmozdulása, ami arra utalna, hogy küzdene értem.. Hogy újra meg akarna hódítani..


Azt azért hozzáteszem, hogy én nagyon sokat teszek a kapcsolatunkért, mindig igyekszem a kedvében járni.. nem várok el tőle úgy dolgokat, hogy én nem tenném meg érte.

3 éve vagyunk együtt, ő F 23 én L20


2014. okt. 29. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Meghíztál?
2014. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, hogy őszinte legyek, a 3 év alatt összesen 5 kg-t szedtem fel, de a környezetem szerint egyáltalán nem látszik. Meg amúgy edzek is sokszor, úgyhogy nem mondanám, hogy rossz alakom lenne :/
2014. okt. 29. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Inkább örülj amíg veled van
2014. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy férfit is újra és újra meg kell hódítani.
2014. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy menjetek el valahova. Pl. moziba. Kérd meg, hogy öltözzetek ki. Mozi után beültök valahová kajálni, vagy meginni egy pohár bort...

Te pedig csinosan, magassarkúban, tökéletesen tipogsz mellette a városban, majd egy új fehérnemű, vagy bármi ami ilyen téren neked belefér várja.

Ne mindig tőle várd a kezdeményezést. Ha 2-3 ilyen akció után sincs változás, akkor pedig beszélgess el vele erről.

2014. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minden ötletemre van kifogása, hogy hova, miért nem akar menni. Amikor legutóbb megkértem, hogy mennyünk moziba, 3 napig kertelgetett, hogy "még nem tudja" stb.. a 4. napon megkértem, hogy legyen már egyenes velem, és őszintén mondja meg, ha nem akar menni. Végül el mentünk, a film végén megkértem, hogy legalább sétáljunk egyet még, vagy meghívom enni valahová, de rohanni kellett a kocsihoz, és haza, mert neki nincs kedve ilyenekhez..És ha értelmetlenül akarok sétálgatni valahol, akkor menjek mással.. Étterembe még annyira se jönne velem, mert szerinte őt nézik az emberek evés közben, és ez zavarja..

Fehérneművel már nagyon sokszor próbálkoztam, de végül volt már olyan, hogy rossz kedve volt, ezért egyáltalán nem is volt rá kíváncsi.. Sokszor főztem neki különleges ételeket, vagy csináltam neki süteményt, meglepetést, simogattam, masszírozást is kezdeményeztem már többször, de arra is csak azt mondta, hogy hagyjam abba, mert ő ezt nem szereti..

2014. okt. 31. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dobd ki.

Hidd el, találsz mást idővel, ha neked ez így nem elég, ne érd be ennyivel. Mindenki megérdemli, hogy úgy kezeljék, ahogy elvárja, hogy éreztessék, hogy fontos.

Együtt laktok? Ha nem, akkor mostantól ne keresd. Ha ő sem keres, tényleg legyen vége.

Vagy kezdj el eljárni bulizni barátnőkkel, és majd csak észbe kap, hogy másokkal jobban érzed magad.

2014. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!