Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöhetek én ki jól ebből?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja ismerkedek egy lánnyal. Tudja hogy többet akarok. De ő még szereti az exét. Viszont irántam sem közömbös. Minden nap rámír, érdekli mi van velem. Viszont mondta hogy most nem akar semmit. De tudja azt is hogy én nem adom fel. És a vonzalom is megvan de még semmi nem történt. Ha várok hogy végre elfeledje az exét adhat egy esélyt? Vagy ha nem is tudja csak az a srác vagyok aki kell hogy legalább ne minden percben az exére gondoljon?
2014. okt. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rád ír az jó... az nagyon jó!!!! Ne hagyd kicsúszni a kezeid közül :)
2014. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az első válaszolóval!
2014. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!